2737
2734

آیا بعد از بارداری با تغییر هرموناتون موهای زایدتون برگشت؟ کسی تجربه داره لطفا راهنماییم کنه میخام لیزر کنم میترسم بعد بارداری همش برگرده

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه

بله برگشت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من لیزرم کرد نرف کامل ک بخاد برگرده

چرا؟ یعنی حتی تو دوره هم موهاتون نریخت با بعد از پایان جلسات باز درومد؟ من صورتمو ۴جلسس فعلا میرم عالی شده اصلا موی زاید در نمیاد

2742
به اون شدت قبل نه ولی خودم احساس می کنم بعضی جاها مثل چونه که هورمونی تره داره بر می گرده، 😭😭

صورت و گردنو آنجام دادم. حالا دو دلم رو دست و پا

من قبل بارداری انجام دادم الانم ماه هشتم هستم خداراشکر برنگشت و راحت بودم این مدت

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

منم عید قراربود برم ک‌باردارشدم  میگم خوبه نرفتم موهام خیلییی رشدشون زیاد شده دوس دارم بعد زایمان حتما برم

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘

خانوما میشه هزینه تقریبیشو بگین و اینکه چقد طول میکشه تا تموم شه؟ چندجلسه آدم باید بره؟

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉

خانومایی.که.لیزر.کردین قبلش تحقیق کردین؟منم میخوام بعد زایمان برم ولی میترسم میگن خوب نیست و ضرر داره و از این حرفا

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
منم توی شیردهیم خیلی دلم میخواد لیزر کنم ولی نمیدونم میشه یا نه حتی تاپیکم زدم کسی جواب نداد 

نه نمیشه من از اونجا رفتم پرسیدم نمیشد

2706