2733
2734
عنوان

بياين براتون تعريف كنم از اتفاق خيلي بد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 5511 بازدید | 191 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه قرمه سبزیو تو شورررت قرمز میپزن که واسه زنش خوشمزه نمیشده😐چی گفتم😆

نه عزیزم معمولا تو نی نی سایت هر مردی مه خیانت کنه زنش مقصره و علتم نپوشیدن شورت قرمز و نپختن قرمه و کثیف بودن خونه و کلا ببین چی کم گذاشتی هست

و خدایی که بشدت کافیست... 
2728
سن و سالشون رو تقریبی بگو بهمون

خانومي ك خيانت ديده بود ٥٠و خورده اي 

شوهرش كمي جوونتر ب نظر ميرسيد شايد زنش شكسته و پير شده بود 

داداش خانومه ٤٠

زن داداش خانومه ٣٧ ٣٨

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
ما عروسي نكرديم ولي باهم زندگي ميكنيم  عروسي انشالا بعد از ماه محرم يه مهموني و مسافرت

چ جالب

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
2740

اتفاقا من یکی از اساتیدم مشابه این داستان رو تعریف میکرد  که  زنداداشه با شوهر خواهر شوهرش فرار کرده بودن ترکیه

دو خانواده کلا از هم پاشیده شده بود

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
😐😐😐😐اینجای داستان یکم غیر قابل باور بود برام

اخه ساعت ٤بعد از ظهر تاپيك زدم ك پر بازديد شم بعد ك پربازديد شدم بهم كاپ قهرماني بدن 😒😒😒😒

استاد مارپل اون ١٢ه شبه ك پربازديد ميشه نه حالا🙂

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2706