2737
2734

بچه ها امروز واقعا فهميدم ك خيانت واقعااا خيلي زيااااد شده 

حدود ساعت ١٢ظهر بود 

طبق معمول هرروز استراحت ميكرديم پاي تلوزيون 

ك يهو يه صداي جيغغغغغ وحشتناااااااااك يه زن اومد از بيرون 

انقد وحشتناك و بلند بود ك سكته زديم 

من فك ميكردم به ي دختر دارن تجاوز ميكنن 

صدا از بيرون ساختمون ميومد بين محوطه همسايه ها

خلاصه من نامزدمو صدا زدم گفتم پاشو بپوش برو بيرون ببين شايد كمك ميخواد 

اونم سريع پوشيد رفت بيرون

به علت اينكه يه عده الان ميگن زياد بود نخوندم بقيشو سريع ميگم توپست بعد

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

😪

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه اون پوشيد رفت بيرون ببينه اگه زنه كمك ميخواد كمكش كنه 

منم ك ترسيدم درگيري بشه پوسيدم و دوييدم بيرون 

يهو ديدم كلي از همسايه ها ريختن بيرون و سر و صدا خيلي بالا گرفته 

اون خانمم هنوز داد ميزد و جيغ ميزد ولي صداش واضح شد ميگف خيااااانتتتتتت خياااانت

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2728
2738

به علت اینکه دو خط اضافه تر نگفتی میشینم کف تاپیکت جیش میکنم😒😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706