2733
2739
عنوان

بياين براتون تعريف كنم از اتفاق خيلي بد امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 5511 بازدید | 191 پست
ینی چی

عذر ميخوام يعني پي پي😑

ولي واسه ماها عاديه همينجووري ميگيم بهم ديگه 

خيلي بي ادبي نيس يعني

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم قرمه سبزیاش خوشمزه نمیشدن

مگه قرمه سبزیو تو شورررت قرمز میپزن که واسه زنش خوشمزه نمیشده😐چی گفتم😆

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2731
خدا اینجور آدم ها رو چرا خلق میکنی آخه قربونت برم

دقيقا امروز بعد از اين حادثه گفتم مردشور ببرن اين اشرف مخلوقاتو

ريپلاي افراد مذهبي تندرو  اكيدا ممنوع        نه به اين دليل كه انسان بي ديني هستم فقط به اين دليل كه من و شما حرف هم رو نخواهيم فهميد        (سوال در مورد اسكين كر___پوست و مو _زيبايي _ آرايشي داشتيد در خدمتم) 
2738
که که یعنی عن گوه😐

زنشو برده اهم اهمممم بعد فقط گوه😐چقدر متشخص😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
شاید خونه مادرشوهرش بوده.تو نی نی سایت نامزد همون عقده

ما عروسي نكرديم ولي باهم زندگي ميكنيم 

عروسي انشالا بعد از ماه محرم يه مهموني و مسافرت

خدا به همه رحم كنه 

خيلي دوران بديه 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
نه وقتی داری قرمه سبزی میاری براش باید شورت قرمز بپوشی که بیشتر بهش بچسبه

نکته ظریفی بود😆

2706