2737
2734
عنوان

با آقامون قهریم دارم قورمه سبزی میپزم براش چیکار کنم خوشمزه تر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 86 پست
کی گفته ساقدوش مجرد باید باشه🙄

ما تو خانواده و فامیلا ادم متاهل رو واسه ساقدوش انتخاب میکنن و مجرد هارو عیب میدونن ک ساقدوش  شن

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سبزیشو با روغن زیاد حسابیییی سرخ کن  فلفل سیاه . رب انار بزن  من قرمه سبزی هام محشرههههه ...

دیگه اون سبزی خاصیتی نداره که

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
من اگه شوهرم مقصر باشه غذا میپزم ولی بهش نمیدم تنها میخورم😎 اگه خودم مقصر باشم هیچی نمیپزم که آقا ...

چه باحال 😀

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738

آقامون چیه میگی خداییش!!!! حس جالبی نداره ا

بگو همسرم یا شوهرم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
سبزیشو با روغن زیاد حسابیییی سرخ کن  فلفل سیاه . رب انار بزن  من قرمه سبزی هام محشرههههه ...

ما جنوبیا تمر هندی میریز یم و فلفل فراوان . رب انار طعمشو فسنجونی میکنه

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
این بازبدنیست فقط پاش خیس میشه 💦

خیلی جالب میشه کتونی بپوشه کف پاش خیس شه بوی جیش بده خودشم زررررررد شه جوراباش😵

ما تو خانواده و فامیلا ادم متاهل رو واسه ساقدوش انتخاب میکنن و مجرد هارو عیب میدونن ک ساقدوش  ش ...

تو شهره ما هم متاهل ها ک مثلا یاده داماد بدن چیکار کنه یا همین طور عروس الان سبک اروپاییش کردن چند تا ساقدوش ست میپوشن رسم ایرانی اینجوری نیس

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2706