2737
2734
عنوان

با آقامون قهریم دارم قورمه سبزی میپزم براش چیکار کنم خوشمزه تر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 86 پست

يني هلاكتون شدمااا

الان استارتر بيچاره حالش بد ميشه اصلا نميتونه غذا درست كنه

بس كنين توروخدا 😩😩

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برا چی میخواست اینکارو کنه با شوهرش قهر بود؟

اره با شوهرش دعواش شده زن همسایه صداشون شنیده اومده بهش گفته چاره کارت اینه تو چای شوهرت ۴۰ قطره جیش بریز بخوره از این رو ب اون رو میشه ..حالا این به کنااار.جالببش اینجا بود یه عالمه بودن که تایید کردن که اره مادرشون یا خواهر یا اطرافیانشون بودن انجام دادن و وااااقعا نتیجه گرفتن..خیلی وسوسه برانگیز بود😩

2740
ما تو خانواده و فامیلا ادم متاهل رو واسه ساقدوش انتخاب میکنن و مجرد هارو عیب میدونن ک ساقدوش  ش ...

ساقدوش و سولدوش 

ساقدوش متاهل و سولدوش مجرده

درضمن قضيه اونقد مهم نبود ك خودتو ناراحت كني شما خودت ي دوست داشته باشي ك خيلي صميمي باشيد و ي كاري ازت بخواد انجام نميدي اگه انجام بدي دوس داري اون قهر كنه 

همه چيز بايد دو طرفه باشه تا ارامش باشه

براي قرمه سبزي هم همون اول موقع سرخ كردن پياز روغن زياد بريز پياز ك سبك شد گوشت رو با زردچوبه تفت بده و سبزي و لوبيا و اب رو بريز اگه اگه گردليمو داري بزن اگه نه ليمو بزن ليمو روغن خورشت رو ميكشه نيم ساعت اخرم زعفرون بريز توش

گوشتش گوسفندي و استخون دار باشه خوشمزه تر ميشه گردليموش بيشتر باشه خوشمزه تر ميشه