2733
2734
عنوان

باشگاه(شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4196 بازدید | 265 پست

برای سفت شدن عضلات پا .ران.عاااااالی برای حجم گیری باس-ن.با دمبل یا بصری اب معدنی(باچسب پهن برای بطری آب معدنی دسته بزارید تا راحت تر بگیریذش)من خودم دمبل دارم3 کیلویی.اینا داعمین دیگهنه خراب میشن نه هیچی یبار میگیرید عمری میمونه براتون.اگرم میخواید ارزونتر بگیرید تو دیوار شهرتون بگردید قطعا هستن کساییکه زیر قیمت گذاشتن فروش بخرید

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
پارت ها رو بخون هرجا نامفهوم بود بگو کمکت کنم

فداتشم همه رو کامل خوندم مشکلم اینجاس ک میترسم ورزشای دیگه هم بکنم برای شکم و پهلو و باس نم ک بزرگ شه بعد کمرم درد بگیره

...

اخه دوما پیش حلقه رو شرو کردم خیلی خوب بود

بعد ی روز ک مجبور شدم۳سادعت پیاده رویه تند داشته باشم

اومدم خونه ۴۵دیقه هم حلقه زدم....

بعد کمر درد منو انداخت

دیگه نمیتونم بزنم

راستش میترسم کمر دردم با زدن حلقه برگرده...

اخه من ستبقه ی کمر درد دارم.

بنظرت الان چ کار کنم؟

ینی چجوری و چنتا و چ تایمایی بزنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای سفت شدن عضلات پا .ران.عاااااالی برای حجم گیری باس-ن.با دمبل یا بصری اب معدنی(باچسب پهن برای بطری آب معدنی دسته بزارید تا راحت تر بگیریذش)من خودم دمبل دارم3 کیلویی.اینا داعمین دیگهنه خراب میشن نه هیچی یبار میگیرید عمری میمونه براتون.اگرم میخواید ارزونتر بگیرید تو دیوار شهرتون بگردید قطعا هستن کساییکه زیر قیمت گذاشتن فروش بخرید

2728
پارت ها رو بخون هرجا نامفهوم بود بگو کمکت کنم

سلام خانومی خوبی؟واقعا چه تاپیک خوبی زدی...من که خیلی بهش نیاز دارم.جالبه چند روز پیش دقیقا یه حلقه خریدم دقیقا کپی حلقه ی ژله ایه شما با انرژی و انگیزه ی بالا شروع کردم به حلقه زدن قلقش هم دستم اومد یاد گرفتم که نیوفته اما استخونای پهلوم بشدت درد میگرفت یه کمی ناامید شدم.الان تاپیک شما رو خوندم چه خوب میشه اگه به هم انگیزه بدیم و تا انتهای هدفمون با هم بریم تا ان شالله ما هم شکمی تخت و از همه مهمتر بدنی سلامت داشته باشیم.حیف که الان مسافرتم وگرنه همین الان بلند میشدم با هر سختی که بود حلقه میزدم.

زندگی را باید زندگی کرد...آنطور که دلت میگوید...

من حواسم ب رژیمم هس...

ینی هله هوله و چیزای روغنی و فست فود و غدای زیاد و....

اصلن نمیخورم

ینی قبلا۸۰بودم

ی ماه پیش خودمو وزن کردم ۷۲بودم

الان نمیدونم....

میترسم برم وزن کنم کم نشده باشم بعد سرد بشم...

واس همین اول شرو میکنم حلقه رو

2738
فداتشم همه رو کامل خوندم مشکلم اینجاس ک میترسم ورزشای دیگه هم بکنم برای شکم و پهلو و باس نم ک بزرگ ش ...

اشتباه اول اینکه رفتی پیاده روی عضلاتت خسته بعد بجای استراحت دادن اومدی حلقه زدی.مهلومه که درد میگیره.ورزش هم برای خودش قانون و زمانی داره.

دومین اشتباهت اینکه حلقه برای کمر درد خوب نیست حالا میگی چرا؟؟؟؟چون که حلقه شروع از کمر شروع میشه و حین کار هولاهوپ هاش به مهره کمر برخورد میکنه و آسیب میزنه.من خودم از زمان زایمان و بخاطر درد 5 ساعته که کشیدم کمر درد دارم تا حدیکه رو کمر نمیتونم بخوابم خشک میشه و فرداش درد شدید.اما همینطور که گفتم حوله بزار پشت کمرت و لباس چسبان بپوش تا جابجا نشه و حلقه بزن به اون روش که گفتم چرخش کمر به کمر آسیب نمیزنه اون ضربه به کمر اسیب رسانه.من خودم ورزش باس-ن رو مرتب اینجام میدم الان 5 ماه میشه.حرکات باس-ن رو باید صحیح و آروم انجام بدی.با کمر اصلا کار نداره.حلقرو با این روش چند تا بزن ببین اصلا دردی احساس میکنی یا نه؟امتحان کن بهم بگو

حلقه صبحا بزن.ناشتا.قبلش نرمش کن یکم بعدش هم یسری حرکت کششی که عکسش و گداشتم تاپیک.مثلا فردا 50 تا بزن بصورت دو ست 25 تایی و وسطش استراحت