2737
2734
عنوان

باشگاه(شکم)

4196 بازدید | 265 پست

سلام دوستای عزیزم.  

من 10 ماه زایمان سزارین کردم و به عناوین مختلف نشد شکم بند ببندم و ورزش شکم انجام بدم و شکم شل و بزرگی دارم که عکس میزارم.  

دیروز رفتم و حلقه لاغری سوپر ژله ای دوبل گرفتم 80 تومن و امروز بعد از چند بار افتادن بالاخره  100 تا زدم که مابین 50 تا استراحت کردم.عالی بود  

اگه موافق باشید این تاپیک رو حفظ کنیم و با هم استارت بزنیم و به همدیگه کمک کنیم+عکس از شکم در هر مرحله

دوستانیکه بلد نیستن حلقه بزنن  

دوستانیکه کمرشون درد میگیره  

برای همه راه کار امتحان شده عالی دارم که بتونن براحتی بدون درد کمر حلقه بزنن و تنها دردشون در ناحیه شکم و پهلو باشه(توضیحات رو بصورت پارت1-2-3 و الی آخر میزارم)من خودم گودی کمر و کمر درد دارم اما امروز بدون ذره ای فشار روی کمر 100 تا زدم.(با راهنمایی و راهکار خوب مربیم که در اختیارتون میزارم)        

عکسا فقط در صفحات زوج تاپیک میزارم(برای دسترسی  راحتتر به عکسا)

حالا کیا میخوان کنار هم باشیم و مرحله به مرحله همدیگرو تشویق و حمایت کنیم؟؟؟؟؟

موافقت کنید که پارت به پارت توضیح بدم.    

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هم گودی کمر دادم هم کمردرد. وقتی حلقه میزنم واقعا کمردرد میگیرم و هی میفته مثلا سه تا میزنم میفته . اسی چیکار کنم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
منم دقیقا مث شماهستم چند روز دیگه میرم حلقه بخرم 

احسنت بشما لایکت میکنم پیج و گم نکنی بمن درخواست دوستی بده که با هم تو تاپیک باشیم

2738

سلام عزیزم

منم حلقه میزنم ولی بعد از یه مدت تازه شروع کردم..‌باشگاهم میرم و خداروشکر خوب دارم سایزکم میکنم

خیلی خوبه اینجا جمع شیم انگیزه بگیریم😊

میشه برای مستقل شدنم و رفتنم از خونه ی پدرشوهرم یه صلوات بفرستین؟😔ممنونم😔
من هم گودی کمر دادم هم کمردرد. وقتی حلقه میزنم واقعا کمردرد میگیرم و هی میفته مثلا سه تا میزنم میفته ...

اصلا نگران نباش عزیزم راهکار دارم قند و نبات.بخدا جدی میگم الان دونه دونه همه رو میگم اصلا نگران نباش و تاپیک رو دنبال کن

ان شاالله موفق باشین ولی ورزش هوازی بهتر از حلقه است...حلقه رو خیلیا رد کردن

عزیزم ورزش هوازی خوبه اما همه نمیتونن باشگاه برن.تازه ورزش هوازی بدون ابزار به کوچیک شدن شکم بزرگ کمک نمیکنه و کل اندام افت میکنه با لاغری.هدف ما فعلا حلقه زدنه.حلقه خیلی خوبه اگه با توجه به تموم جزِییات و علم به اینکه چطور حلقه بزنیم حتما به نتیجه عالی میرسیم.

سلام عزیزم منم حلقه میزنم ولی بعد از یه مدت تازه شروع کردم..‌باشگاهم میرم و خداروشکر خوب دارم سایزک ...

خیلی عالیه موفق باشی عزیزم.لایکت میکنم بمن درخواست دوستی بده تاپیک رو حفظ کنیم و کنار هم باشیم.مطمعنم انگیزه فوق العاده ای میشه.حتما با متر از شکمت در طول هفته اندازه بگیر.پایان ماه تماشاییه

میترسم گمتون کنم اینجا تل گرام گروه ندارین؟ 

فعلا که تل گروه نداریم اینجا جم شن اگ دوس داشتن اونجا بریم.بمن درخواست دوستی بده یا من بدم گم نمیکنی منو

سلام عزیزم منم حلقه میزنم ولی بعد از یه مدت تازه شروع کردم..‌باشگاهم میرم و خداروشکر خوب دارم سایزک ...

چ رشته ای میری ....تغذیه ات چطوره که نتیجه گرفتی یکم توضیح بده لطفا