2733
2734
عنوان

باشگاه(شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4196 بازدید | 265 پست

من توی حلقه زدن به مرحلخ بی دردیرسیدم راحت 400 تا میزنم بدون درد  و همچنان برای آسیب ندیدن کمرم پشتم زیر لباسم حوله میزارم تا از برخورد هولاهوپ حلقه به کمرم جلوگیری کنم  

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم ان شاالله مشکل همه حل بشه🙏🙏🙏 تونستی لاغر کنی؟ چند سایز کم کردی؟

من وزنم عالیه و 4 کیلو از قدم کمترم مشکلم فقط شکمه عزیزم

ممنون عزیزم ان شاالله مشکل همه حل بشه🙏🙏🙏 تونستی لاغر کنی؟ چند سایز کم کردی؟

بای کم کردن سایز شکمم تلاشمو دارم میکنم.جلقه روبه 400 دور رسوندم یک روزدر میون

2731
2740
من واس حلقه زدن مشکلی ندارم.ینی۱۰۰۰تام میتونم فقط منتظرم یکم بگذره حالم بهتر بشه شرو میکنم

شروع کن عزیزم بواسطه اوضاع روحیت قطعا ورزش بهتر میکنه تو رو و اعتماد بنفست و زیاد میکنه

خوبه که میتونی با حلقه حرفه ای تعداد زیاد بزنی اما بخودت فشار نیار یهو

وجود چربی در دور شکم و بزرگ شدن آن نمای کلی بدن را به هم میزند و سبب میشود تا زحمات برای زیبا نگه داشتن اندام از بین برود.اگر در گوگل کلمه”از بین بردن چربی دور شکم” را جستجو کنید با نتایج مختلفی روبرو خواهید شد.ما در این مطلب میخواهیم شما را با خاص شگفت انگیز زنجبیل در از بین بردن چربی دور شکم آشنا کنیم.زنجبیل از گیاهان سرشار از آنتی اکسیدان است که نقش بسزایی در زمینه سم زدایی بدن داشته و از آن می توان به عنوان مرهم موضعی استفاده کرد.از مرهم زنجبیل می‌توان برای شتاب بخشیدن به چربی سوزی و کوچک کردن دور شکم استفاده کرد چه اینکه این مرهم باعث افزایش گردش خون در بافت‌های بدن شده و به روند سوختن چربی‌های ذخیره شده کمک می کند.نحوه تهیه مرهم زنجبیل برای کوچک کردن دور شکممقداری آب و زنجبیل رنده شده یا پودر زنجبیل را در یک قابلمه بریزید و بجوشانید، سپس مقداری زنجبیل را در قطعه ای توری به گونه ای قراردهید و آن توری را بدوزید که مانند چای کیسه ای شود و آن را به مدت 5 دقیقه در مخلوطی که در قابلمه قرار دارد، قرار دهید تا خیس بخورد.مرهم داغ را که در آب و زنجبیل خیس خورده بر روی بدن قرار دهید.آب و زنجبیل باید حداکثر در مدت 3 ساعت از زمان آماده شدن استفاده شود تا نتیجه ای بهتر داشته باشد.برای کسب نتیجه دلخواه باید سه بار در هفته از این شیوه استفاده نمود اما اگر بدنتان تحمل آن را نداشت فورا این شیوه را متوقف کنید چون به زنجبیل حساسیت پیدا می کنید.همچنین می توانید مقداری دارچین به این مخلوط اضافه کنید تا روند کوچک کردن دور شکم تسریع شود.در چه مواردی نباید از این درمان استفاده کرد؟کودکان، سالمندان، افراد تبدار، زنان حامله و زنان شیرده نباید از این شیوه استفاده کنند. 

۱. وسایل لازم برای روش خویش‌کار بادی رپ (پوشاندن بدن برای کاهش سایز)

وسایل لازم برای این روش عبارتند از:

لوسیون
نوار پلاستیکی شفاف (سلفون)
باند
مرحله‌ی اول: یک لوسیون مخصوص لاغری تهیه کنید و آن را به قسمتی که می‌خواهید چربی آن آب شود بمالید.

مرحله‌ی دوم: بعد از مرحله‌ی اول، نوار پلاستیکی را دور ناحیه‌ای که لوسیون به آن مالیده‌اید، بپیچانید.

مرحله‌ی سوم: سپس روی نوار پلاستیکی را با باند خوب بپوشانید.

و بعد از انجام همه‌ی این مراحل وقت خواب است.

(من شنیدم پلاستیک ضرر داره اما اگه کسی تجربه ای داره بیاید بگه ممنون)