2737
2734
عنوان

حس میکنم خدا از من متفره ‌‌....

76 بازدید | 8 پست

چند سال پیش اینجا با گروهی شروع کردم به چله برا ازدواجم. 

بعد چند مدت با یه  اقایی اشنا شدم خیلی خوب بود رفتار های منفی داشت.ولی برای من خوب بود. 

هر جا که می رفتیم دنبال لباس عروس بودیم.وقتی میرفتم بازار  دنبال لباس عقد بودم همش هم کالباسی چون اون میگفت خیلی بهم میاد.  

خوشبخت ترین ادم زمین بودم.  برای ۲۶ اذر۱۴۰۱  اون قدز ذوق داشتم رفته بودم پارچ و دوتا لیوان گرفته بودم اون قدر ذوق داشتم  همش مگیفتم هر وقت اومدی خونه برات قرمه سبزی درست میکنم. این لیوان خوشگا هم میارم 

میدونید شبش اومد گفت من مادر مخالفه  خوشبخت بشی. 

بهمن هم با دختر عموش قهر کرد. 

میدونی اون تموم شد اون خوشبخت شد. 

ولی خدا عنده نامعرتی رو در حق من کرد  انگار فقط من بودم که اون رو  ازار رسوندم من حقی گرون اون دارم 

تمام دراش  رو بروم بست. هر روز سخت و سختر شد زندگیم. 

در حدی بروزم اورد که دیگه به مهربونیش امید وار نیستم  هستم ولی کم‌. 

این حرفا فقط برای درد دل بود شاید مغزم خالی بشه. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
من از خدا بدم نمیاد از خودم بدم میاد

منم بدم نمیاد از  من متفره 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون که رفته ولش کن بنظرم از اول میخاسته ازت سو استفاده کنه . حالا اینقد ناامید نباش خیلی وابستش شدی . خودتو مشغول کن بع کاری اونم کم کم فراموشت میشه مگه اینکه خودت هی بخاطر بیاریش .  ایشالا با مردای خوب برخورد  کنی 

بعضی وقتها باید صبر داشته باشیم که اگه نداشته باشیم دنیا با چک و لگد صبر بهمون یاد میده

ازدواج با آدم اشتباهی 

شاید صلاح کارت تو این بود

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
منم بدم نمیاد از  من متفره

عزیزم این حرفا چیه مگه میشه خدا از بندهداش متنفر بشه خدا میگه هربار گناه کردی و توبه شکستی باز آ... اونوفت اینو میگی... ببین هیچکس از تقدیر و سرنوشتت خبری نداره شاید یکی تو سن ۲۰بهترین ازدواج رو کنه یکی ۳۰به بالا یا میتونه برعکسش باشه.باید همیشه امید داشته باشی شاید قسمت شما در چیزی دیگه یا با ادم دیکه ای. نمیشه که تا یه اتفاق بیوفته بگیم خدا نخواست و خدا از ما بدش میاد نه اینطوری نیست فکرتو تغییر بده.. چند سالته؟؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
بعضی وقتها باید صبر داشته باشیم که اگه نداشته باشیم دنیا با چک و لگد صبر بهمون یاد میده ازدواج با آ ...

صبر یعنی تحمل شرایط 

غیر از صبر  کار نمیتونم بکنم دوست من 

2738
عزیزم این حرفا چیه مگه میشه خدا از بندهداش متنفر بشه خدا میگه هربار گناه کردی و توبه شکستی باز آ... ...

به بزرگی خودش قسم که همین  طوره 

وگرنه خدا این قدر بد نیست. 

همه درا رو به روم بسته ها یکی دوتا نیست  کلش بگیر.