2737
2739
عنوان

وای چجوری به یکی حالی کنم خونشو تمیز کنه😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 986 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه بار که رفتی اونجا زنگ بزن ازین دفاتر خدمات یه کارگر بیاد تمیز کنه اه حالم بهم خورد زن انقدر کثیف 😷😷😞😞

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
یه بار بهم گفت چون سنتی ازدواج  کردم شوهرمو دوست ندارم. بابام نزاشت درس بخونم ۱۵ سالگی ازدواج ک ...

اسی ب خودت رحم کن 

اینقدر نرو خونش لعنتی

هپاتیت مپاتیت نگیری😐

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
یه بار بهم گفت چون سنتی ازدواج  کردم شوهرمو دوست ندارم. بابام نزاشت درس بخونم ۱۵ سالگی ازدواج ک ...

دیدید آدم واسه زندگی دل خوش میخواد شاید افسرده است

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
2740
خواهر اختیارشو داره چیه دو روز دیگه سوسک و موش پیدا میشه هزار بیماری میگیره منم خوندم چندشم شد از تع ...

وایه جلوگیری از مریض نشدن میتونن خونش نرن 

هرکی هرجوری دوست داره زندگی میکنه یکی شلختس ولی کلی خصوصیاته خوبه دیگه داره یکیم میبینی تمیزه ولی هیچی حسنی نداره !! 

پس ادما رو راحت بزاریم حتما مشکل روحی داره که دلش به کاره خونه نیست

یه بار که رفتی اونجا زنگ بزن ازین دفاتر خدمات یه کارگر بیاد تمیز کنه اه حالم بهم خورد زن انقدر کثیف ...

یه کارگر جواب نمیده 

برای این حجم از کثیفی  سه نفر باید بیان😷

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
به نظرم وقتی گفتی و انجام نداده  کلا بیخیال شو بخاطر سلامتی خودت هم که شده دیگه خونش نرو ...

جرمگیر چی استفاده می کنید عزیزم. من قبلا وایتکس یا دامستوس استفاده میکردم. عالی تمیز میکرد. ولی از پارسال که استفاده میکنم چون پسرم آلرژی داره  برونشیت میگیره. دیگه نمیتونم وایتکس استفاده کنم. الان پودر رخشا میزنم ولی مثل وایتکس خوب نیست

وایه جلوگیری از مریض نشدن میتونن خونش نرن  هرکی هرجوری دوست داره زندگی میکنه یکی شلختس ولی کلی ...

یه خانوم توی سایت میگفت همسایه مون بچه رو توی سینک دستشویی میبره . بعد خیار شسته واسه خیارشور درست کردن توش موف بزرگ خیس خورده بوده

درست بشو نیستن 

خواهر من دور تا دور خونه ش رو چسب زده که سوسک و مارمولک زیاد دارن بچسبن به اینا 

حتی اینا که چسبیده هم جمع نمیکنن میگم خب حداقل جنازه اینا رو میگن مورچه میاد میخورتش تموم میشه 

این خواهرمه در صورتیکه من و مامانم خونه هامون همیشه جوریه که انگار مهمون داره میاد .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

بله پس اگه تو عمق قضیه بری و دوست خوبی باشی متوجه میشی که دوستتون مشکل روحی داره و افسردست واسه همین دلش به هیچ کاری نمیره 

پس نتیجه میگیریم دوستت کثیف نیست :) 

2706