2752
2734
عنوان

خانمایی ک مرحله کنکور رد کردین با این شرایط میموندین پشت؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 65 پست
به عنوان کسی که پشت کنکور مونده میخوام تجربه شخصیمو بهت بگم  منم همین حرفو بهم زدن پدرم میگفت ...

😍😍😍😭

چقد با نوشته تون دلم قرص شد موفق باشیننننن

یعنی روزی میرسه منم بیام بگم شد 💔😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درست میگین  مرسی ازتون گلم  از الانم شروع کردم ولی ی حسیه هرچقدم تلاش کنم میگه نمیشه پای ...

تو از الان خوب بخون پايه رو قوي كن معدلت رو ترميم كن با روحيه خوب بخون

اميدوارم ك بشه

اگه نشد هم امسال پايه رو قوي كردي و خوب خوندي و ادامش رو چند ماه بعد ميخوني برا كنكور بعدي …. اون موقع با توجه ب رتبت تصميم بگير

ولي با فكر و حس اينكه نميتوني و نميشه نخون چون اين فرصت يكساله رو هدر ميدي با اين فكرا.

الان ي رشته خوب ك بتوني ازش پول در بياري و توي شرايط خوب قرار بگيري قبول بشي بهتر از اين هست ك بري رشته الكي بعد فارغ تحصيلي دنبال ي كار باشي و پيدا نشه و…

توي اشناهاي ما ي دختر سه سال موند پشت كنكور سهميه منطقه دو سه هم داشت ولي موند رشته خوب قبول شد

بقيه هم رفتن رشته الكي الان فارغ تحصيل و نميدونن چيكار كنن

مرسیییییی عزیزممم  بالاخره ینفر پیدا شد ک خودش تو این شرایط باشه و راهنمایی کنه  بنظرت & ...

خواهش میکنم گل 

چنده مگه معدلت؟

غمت نباشه شمارشو پیدا کن رنگ بزن .

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
من دوسال موندم پشت کنکور افسردگی داشتم هیچی هم نخوندم ب خودم گفتم بسه دیگه برم حداقل پیام نور رفتم ...

درسته منم فکرم همینه ،دیگ راستش روم نمیشه هم از حرفشون سرپیچی کنم ولی باز نگرانی این معدلو دارم 

البته همش میگن نمیشه هر دو رو باهم ولی من اطمینان دارم ب خودم اقلا قبولم نشدن یه رشته ای دارم 

من اگه سال بعد بمونم میشه دومین سال پشت کنکورم روم نمیشه بشینم تو خونه فقط

من شرایط بدتر بود و موندم 

بستگی ب خودت داره 

سنیم نداری 

بازم شرایط خودتو ببین، ب حرف بقیه بسنده نکن

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
تو از الان خوب بخون پايه رو قوي كن معدلت رو ترميم كن با روحيه خوب بخون اميدوارم ك بشه اگه نشد هم ا ...

خیلی ممنونم ازتون به راهنماییتون نیاز داشتم لطف کردین بله توکل میکنم بخدا و ادامه میدم❤🌱

درسته منم فکرم همینه ،دیگ راستش روم نمیشه هم از حرفشون سرپیچی کنم ولی باز نگرانی این معدلو دارم  ...

نه بهترین کارو میکنی بخدا

بعدا متوجه حرفم میشی 

ببین یه کار کن برو تو تلگرام سرچ کن انجمن پیام نوریها

اونجا سوالتو بپرس درباره معدل 

هرچی بخوای بهت میگن 

اصلا همین الان برو بپرس اگه گروه بازه

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜

تو اگه فلبا شکست خوردی نمون 

من با معدل 19ونیم اومدم دبیرستان 

بعد تو کل دوره دبیرستان بیماری داشتم درگیرش بودم معدلم شد 11و58

فقط میگم این 3سالو عمرم تباه شد

پیام نور بخون بعد قشنگ بخون بری ارشد دولتی بخونی 

پیام نور خیلی راحته نسبت به بقیه

کتبی نهایی10.23 کل18.27 حتما نرسی گلم

اره بابا قبول میشی

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
آره حداقل ارزش یه بار دیگه ریسک رو داره ببخشیدا ولی تهش که برامون ن ر ی دن که حالا چندسالم دورتر بر ...

بخدا حرف خودمهههه😂😣

بعد من نمیتونم قیدشو بزنم ب هیچ وجههههه میدونم برم حسرتش تا اخرررر عمر تا فیها خالدون میسوزونتم

درباره قبولیشم بگم شما تو طول ترم یکم وقت بزاری نمونه بخونی و کتاب طلایی رو بخونی، قبول میشی

واحد کم بردار بیشتر برای کنکورت بخون

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
من شرایط بدتر بود و موندم  بستگی ب خودت داره  سنیم نداری  بازم شرایط خودتو ببین، ب ...

راضی هستی برگردی عقب میمونی من اگه بمونم میشه دومین سال ام حرف فامیل و دوست و اشنا خیلی اذیتم میکنه هنوز نتونستم بیخیال حرفاشون باشم

2706