2733
2734
عنوان

عاشقانه ترین لحظه مادری کردن تون کدوم لحظشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 58 پست

وقتی سره سفره با ما غذا میخوره

عاشق اون لحظه هام😍 

وقتی یه کاری ک من منعش کردم رو میخاد انجام بده قیافشو ی حالتی میکنه میخنده بعد هی برمیگرده منو نگا میکنه ک بره سمت اون وسیله بعد من میگم عه نکن...

یهو صدای خندش بلند میشه و صحنه رو ترک میکنه😂😂😂

۱۴ ماهشه عشقم❤❤

روزی بالای صدتا بوسم میکنه.ولش میکنی منوبوس میکنه.

از کدومش بگمممممممم

وقتایی که عاشقاته هاشون و با هم میبینم، موقعی وه دختر کوجیکم اگه زمین بهوره یا از هر چیزی ناراحت باشه میدوعه میره سمت خواهرش، نه من و باباش. وقتایی که کوچیکه رو دعوا کردن بزرکه داره گریه میکنه از ناراحتی. لحظه هایی که غم هم و میخورن میخوام براشون بمییییییرم ینی. ای خدا شکرت🙏🙏🙏

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دخترم دوسال ونیم

درخواستمو قبول میکنی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
وقتی سره سفره با ما غذا میخوره عاشق اون لحظه هام😍  وقتی یه کاری ک من منعش کردم رو میخاد انجا ...

ای جون دلم🥰🥰🥰دلم قنج میره میگی

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

من لحظه لحظه بارداریم رو عاشقش بودم وقتی اولین تکون هاشو میخورد بعدش لگد زدناش هر سری میرفتم سونو . ولی حس مادری واقعی لحظه ای بود که به دنیا اومد واسه چند لحظه گذاشتنش رو سینم فقط اشک میریختم . الانم که هر لحظه از مراحل رشدش دیوانه وار عاشقشم 😍😍😍

Donyaro ba to dos daram eshgham...😉😉
2740
خصوصی کجاست.من تازه اومدم نی نی سایت خیلی آشنایی ندارم

تو اعلاناتت برات درخواست دوستی دادم باید قبول کنی

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706