2733
2739
عنوان

عاشقانه ترین لحظه مادری کردن تون کدوم لحظشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 58 پست

وقتی نی نی رو بعد ساعت ها کلنجار میخابه وتو برا اولین بار موفق میشیبخوابونیش به چهره معصوم نی نی که خوابه نگاه میکنی و سرشار از عشق مادری میشی

و خداوند انسان را در سختی ها افرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی بعد یه روز پراز هیجان هرسه کنار هم خوابیدن میخوام دیونه بشم هزار مرتبه خدارو شکر میکنم و قربون صدقشون میرم 

یا وقتی بدون اینکه بدونم تصمیم میگیرن غافلگیرم کنم با نقاشی یا بوسیدنم 

خیلی چیزای دیگه البته الان حضور ذهن ندارم زیاد 

من كلا بچه دوست نيستم بعد بارداري هم افسردگي گرفتم الان پسرم يك سال و نيمشه چند روز قبل داشت كنارم ...

ای خدا آدم تو لحظات پرواز میکنه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2738
بچه به چه دردی میخوره😐😑

بودنش دردسره

نبودنشم دردسره

من ک عاشقشم با تمام سختیاش

بعد ۵ سال خدا بهم هدیه دادش😍😍😍

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
حالا راسته که میگن مادر خیلی عاشقه بچشه ،ینی شما بچتونو از مادرتون بیشتر دوس دارین 

بله اصلا نوع عشقش فرق میکنه بچه یه موجود ظریف و بی دفاعه که آغوش تو توی کل این جهان تنها پناهگاه امن اشه که توش آرامش داره🥰

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
منم دخترم دوسال و یک ماهشه چطور

میشه در خواست بدم؟

حرف خاصی نمیخوام بزنما در مورد بچس چون تامیک استاتر موصوعش به هم نخوره تو خصوصی میگم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

اون لحظه که کلمات تازه میگه وقتی بوست میکنه یا وقتی یه چیزی میگی و اون میفهمه پسر من 17 ماهشه 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
2706