2703
2553

مامانا اون لحظه ای که غرق تو عشق فرزندتان میشید

چه سخت چه آسون ولی یک آن تمام وجودتونو عشق مادری فرا میگیره کدوم لحظه است؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

اسی بچت چند سالشه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من که هنو بچم به دنیا نیومده ولی الان وقتی لگد میزنه از خوشحالیعشقو هیجان گریم میگیره 

اون که اصلا یه دنیاییه🥰

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

وقتی میخوام بشورمش😍😍😂😂😂😂

میگم چقد مظلومی ک حتی نمیتونی خودتم بشوری 

یا بهش میگم خوب واسه خودت پادشاهی میکنی😂😂😂😍

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اون لحظه اي كه ميشاشه تو همه زندگيت

😁😁😁😁🖒🖒🖒🖒

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

من كلا بچه دوست نيستم بعد بارداري هم افسردگي گرفتم

الان پسرم يك سال و نيمشه چند روز قبل داشت كنارم گريه ميكرد منم داشتم اشپزي ميكردم

برا اينكه ساكت بشه گفتم برو گوشي منو بيار 

بعد مشغول كار شدم يهو ديدم كنارم واستاده با گوشي و شارژر

دلم هرررري ريخت اصلا فكر نميكردم حرفمو بفهمه😍😍😍

۹ ماه

خداحفظش کنه

خانوما اینجا کسی هست بچش ۳ ساله یا ۲.۵ باشه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706