2733
2734
عنوان

عاشقانه ترین لحظه مادری کردن تون کدوم لحظشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 58 پست
عاقا اگه بچه انقد خوبه منم بچه موخوام😑😑

متاهلید؟

مادری و فرزند پروری نهایت عشق در دنیاست.وقتی مادر میشی میفهمی تمام عشق هایی ک تجربه کردی یه طرف این عشق یه چیز دیگه است...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

اولین بار وقتی تو شکمم لگد میزد 

دومین بار وقتی برا بار اول دیدمش و بغلم دادن فقط گریه میکردم حس عجیبی بود 

الانا وقای یهو ار پشت صورتمو بوسم میکنه  یا باهاش  قدم میزنم  حس اینکه یه مرد کوچولو  باهامه کیفور میشم😙😙😙 این لحظات قشنگه انشالله نصیب همه اونهایی که چشم براه هستن 🙇💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاهلید؟ مادری و فرزند پروری نهایت عشق در دنیاست.وقتی مادر میشی میفهمی تمام عشق هایی ک تجربه کردی ی ...

نه مجردم کلا با بچه ها رابطم خیلی خوبه کلا با تنها قشری از جامعه ارتباطم خوبه بچه هاس ولی فک میکنم خودم بچه نمیخوام ،بچه مردم بهتره ولی الان شما تعریف کردین از بچه هاتون دلم خواست که کاشکی بچه داشته باشم منم

میشه یه صلوات واسه امام زمان(عج) بزنید❤ 🙏
حالا راسته که میگن مادر خیلی عاشقه بچشه ،ینی شما بچتونو از مادرتون بیشتر دوس دارین 

ولي من برعكس خيلي خودمو تو موقعيتشم گذاشتم ها ولي عشق مامانم ي چيز ديگس

چون شايد مامانم نزديكترين و پايه ترين دوستمه همراهمه 

شوخيا و حرفايي ك من ب مامانم ميگم رو ب نزديگترين دوست چنديدن سالمم نميگم حتي از دوس پسرم

وقتی یه چیزی میشه میشینه بالاسرم گریه میکنه

آخ آخ با هیچی این لحظه رو عوض نمی کنم

وقتی حالم خوش نیست کارای خونه رو میکنه(یه وقتام گند میزنه😂😂)

وقتی کسی ناراحتم میکنه زیرلب یه چیزی میگه به طرف😂😂

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
وقتی یه چیزی میشه میشینه بالاسرم گریه میکنه آخ آخ با هیچی این لحظه رو عوض نمی کنم وقتی حالم خوش نی ...

ای خدا چه تکیه گاهی داری خانوم

چند سالشه؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2740
ولي من برعكس خيلي خودمو تو موقعيتشم گذاشتم ها ولي عشق مامانم ي چيز ديگس چون شايد مامانم نزديكترين و ...

منم فک میکنم کسیو تو دنیا از مامانم بیشتر دوس ندارم ولی میگن عشقی که مامانت به تو داره خییییلی زیاده قابل وصف نیست

میشه یه صلوات واسه امام زمان(عج) بزنید❤ 🙏
منم فک میکنم کسیو تو دنیا از مامانم بیشتر دوس ندارم ولی میگن عشقی که مامانت به تو داره خییییلی زیاده ...

من عاشقانه ميپرستم مامانمو طوري ك وقتي ي ساعت نيستش تو خونه نميتونم تو خونه بمونم هي زنگ ميزنم بهش اخرشم گوشيشو روم خاموش ميكنه🤣🤣🤣از عشق مادري ديگه چي بگم؟