2733
2739

به این فکر کن شوهر بیچارت بعد از اون همه ساعت کار بیرون توی این هوای گرم خسته و گشنه و تشنه میاد خونه به امید یه خونه ی تمیز یه ناهار گرم و خوشمزه و یا یه شربت خنک تا گلویی تر کنه اونوقت حتما انگیزه پیدا می کنی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک میکردم فقط شوهر من اینجوریه

نه همشون همينن 😂😂😂😂 البته من خودمم گشنم بشه مغزم كار نميكنه مردا كه ديگه هيچي 

يه كتلت يا ماكاراني درست كن يا هرچي راحتتري 

ميشه لطف كنين براي درست شدن كار منو و همسرم يه صلوات بفرستين خيلي ممنون ميشم ❤️❤️
2731
خودتو بزن به مریضی بگو نتونستم کاری کنم اونم نازت میکنم برات غذا هم درست میکنه تازه تو دهنتم میزاره ...

کی گفته بیچاره خسته کوفته از سرکار بیاد این وعضو ببینه خستگیش در نمیره هیچ بیشتر میشه😐😐

یه صلوات برای حل شدن مشکلاتم میفرستین؟🥺❤

گوشیتو بزار کنار جای تاپیک زدن پاشو کاراتو کن زنم انقد تنبل..من اگه قبل ظهر کارامو نکنم سکته میکنم ..اصلا تحمل کثیفی و شلوغی رو ندارم..مادرشوهرم همیشه میگه یه بار نشد بیام خونتو نامرتب ببینم تو کی بیدار میشی کاراتو میکنی 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738

وای اسی تو هم به درد من دچار شدی اقا من یه مدته همش حسش  نیست کارا میریزه روهم ظرف روی ظرف اصلا یه وضعی همه جا پر لباس‌ خلاصه به خودم یه تکونس دادم الان ۲ دو روزه کلا دارم خونه تکونی میکنم

خدا همیشه آنلاینه ....فقط بهش پیام بده☺☺😍😍😍
من میرم تو یخچالت  میشینم بی زحمت در پشت سرم ببند تا خجالت نکشم راحت خالی کنم😁

چه امضا بامزه ای امیدوارم همیشه شاد باشی واحساس خوشبختی کنی... منم از این موجود کوچولوی 50سانتی دلم میخواد تا دلم شاد بشه  

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
2706