2737
2734

پاشو تنبل خانم🤦🏻‍♀️😅

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیروز مثل تو بودم ساعت ۷ شوهرم اوند من ۸ شام گذاشتم خونه هم ک داغون شوهرم گفت میخوای کارگر بگیرم برات نمیدونم ب چه قصدی گفت اما ناراحت شدم ب خودم اومدم و امروز حسابی تمیز کردم همه جا رو شامم ساعت ۱گذاشتم😂

خدایا میدانم که میبینی...
من اینجور مواقع میزنگم به اجیم باهم حرف میزنیم تو نیم ساعت تمام کارارو کردم 

منم زنگ میزنم به‌ مامانم روی آیفون میذارم تعریف میکنیم و کارمو انجام میدم😄

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2740

یه جوری از خونه های تمیزتون گفتید ک الان دارم منفجر میشم ک چرا نمیتونم خونمو تمیز کنم دلم گردگیری و جارو اساسی میخواد

با طول سرویکس کم تا چقدر میشه کار خونه کرد؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من بااین شکمم دیروزکل خونه روتمیزکردم...البته روزانه هم تمیزمیکنم....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

اسی جون منم حال ندارم اشپز خونم بهم ریختس با این تفاوت که صبحونه الویه درست کردم ناهارم خورشت قیمه شیر ظرفشوییم هم خراب شده از زیرش اب میچکه فرش اشپزخونم خیسه دوست ندارم برم تو اشپزخونه 

منم زنگ میزنم به‌ مامانم روی آیفون میذارم تعریف میکنیم و کارمو انجام میدم😄

من با هندزفری😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔