2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونم افتضاح هست و دو روز میشه نه صبحانه ن نهار و ن شام درس کردم ظرفا هست اصن عُقققققققم میگیره اما خیلی حالم بده نمیدونم چم شده هم باردارم و بی نهایت خسته و کوفته با درد معده هم دخترم 15ماهشه هرچی بگم نریز فایده نداره حالم بده دیگ خسته شدم 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2728
چجوری رنگ میزنین اتاقتونو؟؟ هزینش چند در میاد؟ خودتون تنهایی میزنین؟

کاغذ دیواری داشتم.. اول اون رو کندم ... بعد شوهرم زیر سازی کرد.. الانم میخوام رنگ رو شروع کنم ..

فعلا که تا اینجا سمباده برای دیوار ... گچ .. ۲ قوطی رنگ .. و پلاستیک خریدم .. هزینه ای نداره .. فقط همت میخواد .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

منم از بهم ریختگی و موندن کارام حرص می خورم واسه همین همه سعیمو می کنم همیشه همه چیز مرتب باشه

اما خداییش یه وقتایی هست مثل استارتر حس هیچ کاری نیست به تنبلی هم ربطی نداره ادم از لحاظ روحی خسته است

من اینجور مواقع واقعا کاری نمی کنم از شوهرمم می خوام درک کنه 

ادمه همیسه روی مود خوب و سرحال نیست

مث خونه ما !

باردارم 

صب رفتم ازمایش بعدش اپلاسیون بعدش کلاس ...الان اومدن خستهههههه .گوشت گذاشتم کتلت بپزم ..ولی دیگه حال خونه ندارم تازه باید دوشم بگیرم 😭😭😭

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

کدوم شهری اسی

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
افرین افرین با چی رنگ‌میزنی اتاقتو‌به منم بگووو

ببین اول اگه کاغذ داره باید خوب کنده بشه .. بعد زیر سازی مهمه .. اینم راحت ه... شوهر من که اصلا وارد نیست ولی با یه سرچ ساده تو گوگل پیدا کرد..

بعد هم با غلطک  رنگ میزنی ‌.

اگه زیر سازی برات سخته میتونی کاغذ دیواری کنی .. زحمتش خیلی کمتره

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ ..