2737
2739

ندارم/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهترین کار

مرسی عزیزم ولی این ک میگی بهترین کاره پس خود شما چرا دوست پسر دارین؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738

دوس پسرم نبود خونواده ها درجریان داشتیم اسنا میشدیم بدهی مدهی زیاد داش ولی از همه بدتر احلاقا و بی توجهی های خودش بود که همه چی بهم زدم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
مرسی عزیزم ولی این ک میگی بهترین کاره پس خود شما چرا دوست پسر دارین؟

والا بهترین کاره نداشتنش 

اونی که من باهاش حرف میزنم اصلا اونجوری نیست بشه گف دوس پسر و تمام بیست ساله زندگیمم حتی با یه پسرم حرف نزده بودم .این هم که هست واقعا ماجراش طولانیه و منم نباید اصلا وارد این رابطه میشدم و خیلی بدبختی و درد سر داره .عنوان رو زدم دوس پسر چون چیز دیگه نمیدونیتم چی بنویسم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
دوس پسرم نبود خونواده ها درجریان داشتیم اسنا میشدیم بدهی مدهی زیاد داش ولی از همه بدتر احلاقا و بی ت ...

یعنی پیام و زنگ هیچی نمیداد ؟

هیچی کات کردیم😐کلن ۷ماه باهم بودیم

وضع مالیشم دخیل بود تو کات کردنتون ؟به خاطر بی پولی کات کردین ؟

2706