2733
2734
چه جوری اونارو فراموش میکردی ؟یادشون نمی افتادی؟

نه اصلا کلا ادم احساسی نیستم اصلا همسرمم با اینکه چند سال دوست بودیم دوستش دارم ولی اونجوری نیستم که اگه نباشه نتونم 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید داشته باشم...به نظر من کسای ک به ی پسر رو میارن کمبود محبت دارن چون پسرای این دوره زمونه اب ...

اخه دخترای الان یکی هم براشون کمه همه ۵ ۶ تا دارن تعجب میکنم که شما ندارین

2731
چرا باید داشته باشم...به نظر من کسای ک به ی پسر رو میارن کمبود محبت دارن چون پسرای این دوره زمونه اب ...

بهترین کاره عزیزم.خدا بزرگه .هر کی رو خودش صلاح ببینه میاد ان شاالله خواستگاری و خوشبخت میشی .میگم که دردسر زیاد داره و  نگم دیگه برات .

ولی هیچوقت هیچوقت تو رابطه ای این جوری نباش 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
خب ما مجازی باهم بودیم اون اوایل خیلی منو دوس داشت ولی اخراش دیگه نمی تونستیم باهم کنار بیایم

خب میخام بفهمم پسرا ک دوست دختر دارن و الکی وعده ازدواج بهشون میدن و ادعای عاشقی میکنن این همه استوری عاشقانه  و ...تا کجا راسته...اخه اینجور دخترارو گول میزنن...میخاستم بدونم براشمام اینجور بود ک کات کردین؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
خب میخام بفهمم پسرا ک دوست دختر دارن و الکی وعده ازدواج بهشون میدن و ادعای عاشقی میکنن این همه استور ...

اصلاااا اعتماددددددد نکننننننن .اصلاااااا .فقط خواستگاری مثل ادم 

2740
اخه دخترای الان یکی هم براشون کمه همه ۵ ۶ تا دارن تعجب میکنم که شما ندارین

لطفا همه رو باهم قاطی نکنید همه اینجور نیستن دختر خوب هم کم نیست اینای ک شما میگین همون دختر خرابا هستن وگرنه دختر خوب این کارو نمیکنه...اونام ک اینجورن تنوع طلبن مثه بعضی پسرا که سه  چهارتادارن و همشون رو با یه انگشت میچرخونن😑

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
کلا همیشه عصبی بود میگف اینقد مشکلات دارم تمدکز ندارم البته قبلا مشکل روحی هم گویا داش من سعی میکردم ...

چه جالب دیقآ عین همین واس من پیش اومد  آخرشم نفهمیدم دوسم داره یا نه🤔😆

وضع مالیش بدنیست ولی داره کاراش و میکنه از ایران بره البته فعلا معلوم نیست دقیق کی بره ایده ال من نیست ولی منتظرم از ایران بره کارای منم انجام بده بعدش برم اونجا بیشتر به این خاطر باهاش دوستم

مث ادم بشینیم تایه خواستگاربیاد😁🤦‍♀️مث دخترای دهه پنجاه گفتی.الان همه ی دختراگرگ شدن میدونن تهش ازدواج نیست فقط برای فان

بهترین کاره عزیزم.خدا بزرگه .هر کی رو خودش صلاح ببینه میاد ان شاالله خواستگاری و خوشبخت میشی .میگم ک ...

🙂💗ممنون گلم

فقیره یه قرون پولم نداره

چه جوری کنار میای ؟ اگه قصدتون ازدواجه چیکار میکنه ،برا پول به دست اوردن ؟

2706