2733
2734

ندارم/:

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بهترین کار

مرسی عزیزم ولی این ک میگی بهترین کاره پس خود شما چرا دوست پسر دارین؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2738

دوس پسرم نبود خونواده ها درجریان داشتیم اسنا میشدیم بدهی مدهی زیاد داش ولی از همه بدتر احلاقا و بی توجهی های خودش بود که همه چی بهم زدم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
مرسی عزیزم ولی این ک میگی بهترین کاره پس خود شما چرا دوست پسر دارین؟

والا بهترین کاره نداشتنش 

اونی که من باهاش حرف میزنم اصلا اونجوری نیست بشه گف دوس پسر و تمام بیست ساله زندگیمم حتی با یه پسرم حرف نزده بودم .این هم که هست واقعا ماجراش طولانیه و منم نباید اصلا وارد این رابطه میشدم و خیلی بدبختی و درد سر داره .عنوان رو زدم دوس پسر چون چیز دیگه نمیدونیتم چی بنویسم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
دوس پسرم نبود خونواده ها درجریان داشتیم اسنا میشدیم بدهی مدهی زیاد داش ولی از همه بدتر احلاقا و بی ت ...

یعنی پیام و زنگ هیچی نمیداد ؟

هیچی کات کردیم😐کلن ۷ماه باهم بودیم

وضع مالیشم دخیل بود تو کات کردنتون ؟به خاطر بی پولی کات کردین ؟

2706