2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تا هفت روز درد داشتم....و گره انتهای بخیه هام جوری بود که تا وقتی که بخیه هامو نکشیده بودن... حتی به پهلو خوابیدن هم خیییلی برام درد ناک بود.... بعد از ده روز که بخیه هامو کشیدن دردش خیییلی کمتر شد ولی بازم موقع ادرار کردن درد داشتم.... بعد از 20 روز کاملا خوب شدم....البته من به انواع مسکن حساسیت داشتم واسه همین درد بیشتر کشیدم

ب گوشت بدن هم بستگی داره  کارای خودت و بچه تو خودت انجام میدادی؟ کمکی هم داشتی؟

بله . خیر مادر ندارم. تنها بودم. حتی خودم بچم بردم حمام وقتی مرخص شدم. ظرف میشستم . گاز پاک میکردم. مادرشوهرم فقط ۷ روز سوپ آورد دم خونم. همین

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
آخ گفتی زردی یعنی تو سه روزی که منم بیمارستان بودم سر زردی پسرم درد بیخوابی فقط امانمو بریده بود عین ...

منم ۴ روز بخاطر زردی موندم 

دقیقا دو بار از بی خوابی خوردم زمین

من همراه هم نداشتم کلا خیلی سخت بود

2740
اخی عزیزم خدا رحمتشون کنه. تو بیمارستان کسی پیشت نبود؟

دوستم بود. اونم مجرد و بی تجربه. نمرده عزیزم حس مادری نداره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
منم ۴ روز بخاطر زردی موندم  دقیقا دو بار از بی خوابی خوردم زمین من همراه هم نداشتم کلا خیلی س ...

منم نداشتم...مخصوصا اشعه دستگاه هم به من خورده بود سه چهارروزی هم تو توهم بودممم ههههههههههه

ادم تنها ک باشه دردش بی نهایت هم ک باشه مجبوره تحمل کنه  مثل من

اخه من واقعا درد آنچنانی نداشتم. حتی از عصب کشی دندون بنظرم دردش کمتر بود

2706