2733
2734

من روز سوم سرپا شدم بخاطر زردی پسرم همش سرپا بودم دردی نداشتم خداوکیلی 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدن ها متفاوته بستگی به دکترتم داره من خودم از همون روز اومدم از بیمارستان میشستم پا میشدم خدا خیرش بده دکترمو دستش سبک بود فقط یمقدار سوزش بخیه س اونم اصلا مشکلی نیست قابل تحمل

2738
من روز سوم سرپا شدم بخاطر زردی پسرم همش سرپا بودم دردی نداشتم خداوکیلی 

آخ گفتی زردی یعنی تو سه روزی که منم بیمارستان بودم سر زردی پسرم درد بیخوابی فقط امانمو بریده بود عین سه روز یساعتم نخوابیدم بی خوابی دردش بیشتره تا درد سزارین 😄😄😄

والآه بستگی به ناز نازی بودن خودت داره‌ ‌ من از همون بیمارستان پاشدم. تا الان‌ که ۱۰ ماهش دخترم مشکلی نداشتم. ولی خواهرشوهرم دو هفته آه و ناله . جفتمون ی جا با ی دکتر سزارین شدیم.. بنظرم واقعا درد آنچنانی نداره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706