2733
2734

من که بعد بیمارستان با پله تا طبقه چهار رفتم خونم اسانسور نداره بلند شدنی یکم اذیت داشتم که اونم بعد سه روز خوب شد بخیم جذبی بود راحت

خدا خیرشون بده مامان و مادرشوهرم تا دوماه همه کارای بچمو کردن

❤دخترم زندگی منه❤
من که بعد بیمارستان با پله تا طبقه چهار رفتم خونم اسانسور نداره بلند شدنی یکم اذیت داشتم که اونم بعد ...

همه بیمارستانا اگه بخوای بخیه جذبی میزنن؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که بعد بیمارستان با پله تا طبقه چهار رفتم خونم اسانسور نداره بلند شدنی یکم اذیت داشتم که اونم بعد ...

منم ب تلافی ده روز اولی ک تنها بودم با اینکه مامانم تازه از بیمارستان مرخص شده بود و خواهرم کاراشو انجام میداد ولی تا سه ماه موندن کنارم کمکم کردن ولی اون ده روز اول خیلی احتیاج داشتم ک کسی نبود 

2731

خانم ها من چیزی به زایمانم نمونده چیکار کنم به نظرتون که سزارین بشم؟هیچ دکتری قبول نکرد منم بخاطر استراحت مطلق و اینا اصلا حرکتی نداشتم و خیلی هم ضعیفم تازه بواسیر هم دارم میدونم طبیعی برام سمه اما با دلیل بواسیرم هم نتونستم دکتر رو متقاعد به سزارین کنم.

الان میدونم سز میشم تهش اما بیخودی چند ساعت الکی بابد درد طبیعی رو بکشم که مثلا بهشون ثابت بشه من نمیتونم طبیعی بیارم که اینجوری بدنم داغون میشه. 

ماما همراه دارم اونم منو دید گفت فکر نکنم تو بتونی طبیعی بیاری اما این پروسه ای که باید بگذرونم.بااینکه بیمارستانم خصوصیه.شما راهنمایی دارید که همون اول سز بشم؟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
عزیزمممم شخصیا خودشون میرسن همراهم نباشه اما وجود همراه قوت قلبه

من خصوصی بودم بستری هم شدم ک بچمو نگه دارن بدنیا نیاد چون ۸ ماهه بود دیدن اوضاعش جالب نیست فرستادنم نیمه خصوصی بخاطر دستگاه 

برا همین این همه سختی کشیدم وگرنه چون میدونستم تنهام رفتم خصوصی ک همسرمم بتونه کنارم باشه کمکم کنه ولی از شانسم اونجور شد 

خانم ها من چیزی به زایمانم نمونده چیکار کنم به نظرتون که سزارین بشم؟هیچ دکتری قبول نکرد منم بخاطر اس ...

تنها راهش اینه ک ماما ت بگه بستری شی ولی سرمی ک بهت وصل هست رو هی بری دسشویی خالی کنی البته با همکاری و هماهنگی ماما 

بعد از تایمی ک بگذره بفرستنت سز

یعنی نزاری امپول فشار وارد بدنت شه ک بخوای درد بکشی

2738
تنها راهش اینه ک ماما ت بگه بستری شی ولی سرمی ک بهت وصل هست رو هی بری دسشویی خالی کنی البته با همکار ...

شوهرم به شدت مخالف امپول فشاره میگه عوارض داره هم برا من هم برا بچه اصلا قراره این سری رفتیم مطب به دکترم بگه اصلا امپول فشار نزنن.ماما همراه من سرپرستار همون بیمارستانه.قبول نمیکنه.حالا بهش بگم ببینم شاید یه درصد قبول کرد😟

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
چه چیزی مصرف میکردی؟ قرص مسکن یا شیاف مسکن؟ مگه میشه سزارین شی بدون مصرف مسکن درد نداشته باشی

شیاف دیکلوفناک میزاشتم خب عزیزم درد هست محل بخیه ولی خیلی کم داشتم بیشتر تو نشستن وپاشدن فشار میومد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
آخ گفتی زردی یعنی تو سه روزی که منم بیمارستان بودم سر زردی پسرم درد بیخوابی فقط امانمو بریده بود عین ...

دقیقااااا اون اوایلم من همش عین جوه مردتی ها چرت میزدم بخدا 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706