1507
عنوان

سوال آرایشی

82 بازدید | 14 پست

سلام دوستان میخوام برم کلاس آرایشگری میخواستم بدونم به نظر شما میکاپ بهتره یا رنگ مو یا شنیون چون بعداز گرفتن مدرک میخوام برم توی سالن های آرایشگاهی کار کنم حالا کدوم بهتر قبول میکنن سالن ها؟

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

شنیون و رنگ مو

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
1473
اره منم چندوقته تصمیم دارم  توروخدا راهنمایی کنید  عزیز راستی هزینه مدرک ها چقدره؟ شماهم ...

نه من شهرستان هستم فقط قیمت میکاپ رو پرسیدم گفتن ۱۲۰۰بعد وسایلش خیلی گرون میشه دو میلیون در میاد

نه من شهرستان هستم فقط قیمت میکاپ رو پرسیدم گفتن ۱۲۰۰بعد وسایلش خیلی گرون میشه دو میلیون در میاد

راستی هر آرایشگاهی که بریم کار کنیم باید حتما وسایل برای میکاپ مشتریارو خودمون ببریم ؟ 

8
راستی هر آرایشگاهی که بریم کار کنیم باید حتما وسایل برای میکاپ مشتریارو خودمون ببریم ؟ 

نه آرایشگاه خودش داره فقط برای آموزش باید خودمون داشته باشیم

عزیزم ب نظرم شینیون بهتره چون ک تنها پول هنرت رو میگیری در حالی ک هیچ گونه هزینه ای برای مواد نکردی ب نظرم عاقلانه تره اما رنگ مو هم خوبه درامدش بالاس

من خودم کارم لیفت و لمینت مژه و ابرو هس دوست دارم شینیون رو یادبگیرم یه جا ک واقعا کارشون حرف نداره بهم گف ۵ تا مدل ۵۰۰ درمیاد اگه بخوای آموزش ببینی

تهرانی؟

1396