2737
2734
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه؟آیا موفق بودین؟شاغلین

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حقوقتون چقدره؟ من  پرستارم

من بیمارستان نیستم پایگاه بهداشتی شاغلم استخدام شرکتی هستم یعنی با پیمانکار 

دریافتیم یک و دویست هر ماه و هر سه ماه یک بار یعنی پایان هر فصل حدود 800 یا 900 هم تحت عنوان پایش دریافت می‌کنیم 

دیر به دیر هم حقوق می‌گیریم

2738
من بیمارستان نیستم پایگاه بهداشتی شاغلم استخدام شرکتی هستم یعنی با پیمانکار  دریافتیم یک و دوی ...

خیلی کمه درامدت!!!! ماما ها تو تهران بین ۵ تا ۶ تومن میگیرن !!@ خودتو نجات بده ازونجا

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   
خیلی کمه درامدت!!!! ماما ها تو تهران بین ۵ تا ۶ تومن میگیرن !!@ خودتو نجات بده ازونجا

ماماهای شاغل توی زایشگاه و بیمارستان یا ماماهای بهداشت؟؟ 

ماماهای شاغل توی زایشگاه ، اینجا هم ماهی هف هشت تا میگیرن

من شنیدم ماما اجازه زایمان بطور مستقل رو نداره.درسته؟

تو زایشگاه ها که زایمان رو ماما انجام میده مگه اینکه مشکلی پیش بیاد و ختم به سزارین بشه...کاش ماما انجام نمیداد ولی من هر زایشگاهی میرفتم ماما انجام میداد خیلی خسته کننده بود برای من واسه همین با وجود درامد خوب، اومدم از زایشگاه بیرون.الانم که ماماها زایمان خصوصی میگیرن کل ویزیت نه ماه و کلاس بارداری و انجام زایمان با خودشونه

تو زایشگاه ها که زایمان رو ماما انجام میده مگه اینکه مشکلی پیش بیاد و ختم به سزارین بشه...کاش ماما ا ...

الان کجا مشغولی؟؟ 

ماما خصوصی زایمان رو خودش انجام میده؟؟!!! اینجا ک مجوز انجام زایمان ندارن فقط کنترل لیبر و غیره 

بالا سر زایمان هستن ولی خود شون نمیگیرن 

شاید اد زایمان باشن

الان کجا مشغولی؟؟  ماما خصوصی زایمان رو خودش انجام میده؟؟!!! اینجا ک مجوز انجام زایمان ندارن ف ...

وااا! چه خوب.شاید بعضی از زایشگاه ها اینجوری باشه.اره دیگه ماما خصوصی قرار داد میبنده از اول تا اخر با خودشه. تو ی مرکز ناباروری مشغولم.درمانگاهم دارم...که هفته ای دو بار میرم بعضی وقتا بیشتر...تا چند وقت دیگه هم مطب میزنم

2706