2733
2734
عنوان

کوییف ( باد واژن) دلیلش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 30 پست
با رابطه رحم باز میشه؟

اره دیگه 😐😐

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کگل باید عضلات واژنو منقبض کنم‌؟ اخه هر وقت انجام دادم عضلات مقعدمم منقبض شد فکنم اشتباهه نه؟ اره ع ...

ببین فقط یه بار برای امتحان موقع ادرار منقبض کن جلوی ادرارو بگیر ببین عضله رو درست پیدا کردی یا نه. مقعدم همزمان منقبض میشه برا منم. کلا مشکل خاصی نیست نگران نباش اصلا

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
وای تو گوگل نوشته عامیانه اش کس گوزه است😂😂😂🥴

😂😂😂😂😂😂😂😂وای

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
کگل باید عضلات واژنو منقبض کنم‌؟ اخه هر وقت انجام دادم عضلات مقعدمم منقبض شد فکنم اشتباهه نه؟ اره ع ...

چرا پشیمونی عزیزم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
دخترای مجرد هم دارن؟

اگه منظورتون باد واژن هست اره بعضیا دارن و کلا طبیعیه چون بالاخره دهانه واژن باز هست هوا خارج و وارد میشه 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛