2733
2734
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه؟آیا موفق بودین؟شاغلین

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 87 پست
وااا! چه خوب.شاید بعضی از زایشگاه ها اینجوری باشه.اره دیگه ماما خصوصی قرار داد میبنده از اول تا اخر ...

خیلی هم عالی

چن سالتونه؟؟ حتما مامای کار کشته و با تجربه ای هستی ک تصمیم به مطب زدن داری

آرزوی موفقیت روز افزون دارم برا تون

الان کجا مشغولی؟؟  ماما خصوصی زایمان رو خودش انجام میده؟؟!!! اینجا ک مجوز انجام زایمان ندارن ف ...

اصلا ماما مجوز انجام زایمان نمیخواد.خود شغل مامایی یکی از کاراش انجام زایمانه اگر زایشگاه باشه.از کجا حرف میزنی؟شهر خاصی منظورته؟یا بیمارستان خاص؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ماما مجوز انجام زایمان نمیخواد.خود شغل مامایی یکی از کاراش انجام زایمانه اگر زایشگاه باشه.از کج ...

اگر از پرسنل زایشگاه باشه ک انجام زایمان با خودشه

اما مامای همراه رو میگم ک انجام زایمان رو دستش نمیدن و خود پرسنل زایمان رو میگیرن توی قرار داد شون با بیمارستان اینجوری ذکر شده 

خیلی هم عالی چن سالتونه؟؟ حتما مامای کار کشته و با تجربه ای هستی ک تصمیم به مطب زدن داری آرزوی موف ...

مرسی عزیزم.بیست و نه سال.نه همکارام بهتر از منن و با حوصله تر هستن واقعا...الان اکثرا برای زایمان خصوصی مطب میزنن و خیلی فعال هستن ولی من دیگه دلم نمیخواد زایمان انجام بدم.فقط برای ویزیت زنان و باردارا و مشاوره و... مطب میزنم،نمیخوام خیلی درگیر بشم.ممنون عزیزم. انشاا...شما هم شاهد موفقیت روز افزون باشی.

2731
اگر از پرسنل زایشگاه باشه ک انجام زایمان با خودشه اما مامای همراه رو میگم ک انجام زایمان رو دستش نم ...

آهان فهمیدم.مامای همراه فقط قرارداد میبنده که به مادر برای انجام زایمان بهتر کمک کنه و از زمان شروع درد تا لحظه ی زایمان همراهش هست ولی بدون پذیرش زایمان. اما مامای خصوصی و ماما زایشگاه فرق میکنن.بله درسته

2738