2733
2739
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه؟آیا موفق بودین؟شاغلین

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 87 پست
من شنیدم ماما اجازه زایمان بطور مستقل رو نداره.درسته؟

چرا میگیرن!! 

از هر 100 زایمانی ک توی بخش انجام میشه 99 تا رو ماما انجام میده

کم پیش میاد دکتر بیاد سر زایمان

شهر ما ک اینجوریه!! 

دکتر فقط تلفنی اوردر میده

و ماماهای بخش هم موظف هستن وضعیت بیمارهای بخش رو گرازش بدن و از پزشک اوردر بگیرن

چه خوب... ملبورن فقط سرده و خیلی باد میاد. اما شهر فوق العاده ایه.

اره شهر قشنگیه عزیزم کلا من استرالیا رو خیلی دوست دارم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پشیمون نشدی از رفتن؟  من گاهی به سرم میزنه برگردیم ایران ولی میدونم پشیمون میشم.  البته ...

والا امریکا کار و تلاش و استرس از استرالیا خیلی بیشتره ولی خوب روند پیشرفت هم خیلی بالاتره..استرالیا به درد بخور بخواب میخوره آمریکا رشد و کار

پشیمون نشدی از رفتن؟  من گاهی به سرم میزنه برگردیم ایران ولی میدونم پشیمون میشم.  البته ...

چرا پشیمونی

حقوق تون چقدر

امنیت چطوره

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2738
والا امریکا کار و تلاش و استرس از استرالیا خیلی بیشتره ولی خوب روند پیشرفت هم خیلی بالاتره..استرالیا ...

من زندگی آرام اینجا رو دوست دارم. تو کارمون موفقیم به انداژه لازم درآمد داریم و بسمونه. تعادل کار و زندگی  برامون خیلی مهمتره. 

شکی نیست که آمریکا سرزمین فرصت هاست.

چرا پشیمونی حقوق تون چقدر امنیت چطوره

پشیمون نیستم. درآمدمون خوبه خداروشکر. امنیت هم خیلی بهتر از ایرانه.

فقط گاهی دلتنگی بهم فشار میاره... هنوز ۶م بعد از دو ماه که از ایران برمیگردم، دلم تنگ میشه.

پشیمون نیستم. درآمدمون خوبه خداروشکر. امنیت هم خیلی بهتر از ایرانه. فقط گاهی دلتنگی بهم فشار میاره. ...

واقعا کدوم شهری

اونجا حقوق چقدر

تفریحات تون چیه

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

من رادیولوژی خوندم..راضیم..ولی الان پشیمونم که چراادامه ندادم..تنبلی کردم..گشت وگذار وسفر نذاشت بشینم درس بخونم وادامه بدم..الانم ۳۳سالمه وحوصله ندارم دیگه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
موندم با این اوضاع بیکاری ارشد بخونم؟

من ارشد خوندم نتونستم کار پیدا کنم بنظرم  بجای درس خوندن برد یه دوره ارایشگری برای خودت کار کن خیلی بهتره و در امد خوبی هم داره تو مملکت درس خوندن هیچ سرانجامی نداره البته برای افراد عادی و بدون پارتی

2706