2737
2739
عنوان

بیاین ببینید چی شدامشب رفتم خونه خواهرشوهر 60ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 92 پست

فک میکنم مادر شوهرم  زیر پاشون نشسته اخه چند روز پیش باهم دعوامون شد شوهرمم پشت منو گرفت مادر شوهره خیلی بهش برخورد

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن

یعنی چی شوهرت اینحاست اونوقت تو تو شهر مادرشوهرت مواظب مادرسوهرتی؟؟دختراش اونجا نیستن؟

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی شوهرت اینحاست اونوقت تو تو شهر مادرشوهرت مواظب مادرسوهرتی؟؟دختراش اونجا نیستن؟

چهارتا پسر و دوتا دختر هم اونجا داره ولی چون شوهرم بچه اخره دیگه مادر شوهرم پیش ما زندگی میکنه اینجا معمولا رسم اینطوره

چهارتا پسر و دوتا دختر هم اونجا داره ولی چون شوهرم بچه اخره دیگه مادر شوهرم پیش ما زندگی میکنه اینجا ...

چه عجیب😐😐😐خدا صبر اجیل بهت عنایت کنه😓😓

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2731

همیشه هم غر میزنم که این چه زندگی مشترکیه که ما داریم اصلا چیز مشترک ما فقط اون پیرزنه که مادر اونه ومن نگهبانش..دیگه شوهر بیچاره پنج صبح میره سرکار 8غروب برمیگرده خونه..وقتی من اینجام اونم راحته دیگه هی نمیادوبره صبح شیش و نیم بیدار میشه راحت تره

چه عجیب😐😐😐خدا صبر اجیل بهت عنایت کنه😓😓

پیرزن داریم تا پیر زن ازوناست که صبح تا شب هی دهنش کار میکنه اینقد حرف میزنه بعد شبم که میخوابه تو خواب حرف میزنه صبح هم ساعت 6بیداره نمیزاره بخوابم

پیرزن داریم تا پیر زن ازوناست که صبح تا شب هی دهنش کار میکنه اینقد حرف میزنه بعد شبم که میخوابه تو خ ...

اوووووف خوبه شوهرت هنوز زنده است😃😃من بودم کشته بودمش خلاص😂😂😂

2740
اوووووف خوبه شوهرت هنوز زنده است😃😃من بودم کشته بودنش خلاص😂😂😂

شوهرمم دلم واسش میسوزه خیلی اذیت میشه ن میتونه مامانشو رها کنه نه میتونه رفت وامد کنه دیگه منتظریم مادرشوهره بمیره ما بیایم تا چهلمم بیشتر نمیمونیم خخخخ

شومی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 اسی ترکیدم با زبان خودمون بین فارسی شومی باحال بود

خخخخخ خواستم خطش بزنم گفتم ولش کن شاید یه هم زبون خودم دیدش میدونی یعنی چی؟

خخخخخ خواستم خطش بزنم گفتم ولش کن شاید یه هم زبون خودم دیدش میدونی یعنی چی؟

منظورت هندونه بود؟

زندگی قصه تلخیست که از آغازش     بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم