2733
2734
عنوان

بیاین ببینید چی شدامشب رفتم خونه خواهرشوهر 60ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدایی بدحرف زدی کاش بهتر می گفتی شاید تاثیرش بیشتر بود

ن بابا اینجوری دیگه میدونه چقد عصبانیم بقران وقتی میان خونه ما حتی جورابای داییمم واسش میشورم 

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
2731
من جای تو بودم به زور میاوردمش خونه نمیذاشتم بره

همینکه نذاشتم بیاد اینجا یه نوع تنبیه چون وقتی من اینجام اصلا جای دیگه نمیخوابه باید بیاد پبیشم شغل شوهرم اینجاست ولی خونمون شهر دیگه است وقتی میام اینجا دیگه از پیش من جم نمیخوره

من جای دخترای اون جمع میبودم میگفتم بودن امشب رو باما به خوابیدن با زنش ترجیح داد هیچوقت از  ج ...

راس میگی ها...قصدم تنبیه شوهرم بود ن اونا واسه اونا دارم...قراره یکشنبه بیان سمت ما واسه عروسی اگه اینجا بودم که هیچ ولی اونجا باشم اصلا خونه نمیمونم که بیان

2740
راس میگی ها...قصدم تنبیه شوهرم بود ن اونا واسه اونا دارم...قراره یکشنبه بیان سمت ما واسه عروسی اگه ا ...

اومدن مثل خودشون رفتار کن یک ساعت بشین کنارشون بعد یکساعت بگو چایی میخورین

استارتر وقتی شوهرت این شهر کار میکنه چرا خونتونه نمیارید همین شهر  کدوم شهر هستین

خونه پدریم و شغل شوهرم خرم اباده خونمون شهرستان دلفان.یه مادرشوهر پیر دارم که لنگ اونیم نمیاد میگه من باید اینجا خونه خودمون بمیرم

راس میگی ها...قصدم تنبیه شوهرم بود ن اونا واسه اونا دارم...قراره یکشنبه بیان سمت ما واسه عروسی اگه ا ...

کلا چه خونه خودتون توی یه اتاق حتی نزار موقع خواب جدا بشین شاید بگه جدا بخوابیم دنیا به اخر برسه خ درد داشته باشه اما یبار بفهمه درد نداره ممکن تکرارکنه

اومدن مثل خودشون رفتار کن یک ساعت بشین کنارشون بعد یکساعت بگو چایی میخورین

هنوز داخل نیومدن مادر شوهرم میگه چای بیار من نیارم خودش میره میاره

کلا چه خونه خودتون توی یه اتاق حتی نزار موقع خواب جدا بشین شاید بگه جدا بخوابیم دنیا به اخر برسه خ د ...

خخخ هر وقت جدا میخوابم اون به زورم شده میاد پیشم ولی الان خونه بابام بودم جوابشو که ندادم فک کرده من خوابم گفته بیام بقیه رو از خواب بیدار میکنم آخه وقتایی که دیر میرسه من آروم که کسی بیدار نشه درو واسش باز میکنم