2733
2734
عنوان

بچه ها من واقعا حالم خوب نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست
من فقط یکبار، بعد از اون به خودم اومدم اما داغون

عزیز من اگه نزدیکی کامل نداشتی و بکارت داری اصلا خودت و عذاب نده . جای هیچ نگرانی هم نیست . یه احساسی بوده تموم شده رفته . زندگیتو بکن و مراقب خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به هیچ وجه، من بکارت دارم و فقط یکبار اشتباه کردم و هنوزم دارم تاوان میدم

توبه کن و به خدا پناه ببر حتما درهای رحمتش رو برات باز میکنه بی نظمی توی پریودیت هم به خاطر استرست هست نگران نباش ولی اگه بازم میترسی زعفران دم کن بخور 

2731

هر کاری که کردی به خودت مربوطه ولی خودتو هرگز بخاطر اشتباهاتت سرزنش نکن آدم اشتباه میکنه قرارنیست یه اشتباه زندگیتو نابود کنه که. بخاطر خودت زندگی کن زندگیتو بساز ببین بهت قول میدم 80 درصد دخترای امروزی اونم 16    17 سال الان رابطه دارن و دختر نیستن. با صد نفر که نبودی بایکی بودی دیگه شایدم عاشقش بودی شایدم میخواستی تجربه کنی یا از دستت در رفت. سعی کن قوی باشی زندگیتو بسازی. مواظب روح و وانت باش که روح و روانت از همه چی بیشتر می ارزه تو دنیا تا چیزای دیگه. حامله هم نیستی کسی که بدنش پروژسترون کم داره باردار نمیشه راحت. سخت میشه. واینکه اگه حامله باشی پروژسترون مصرف کنی پریود نمیشی. بس کن این افکار مزخرفو که مثل خوره جون آدمو تموم میکنه 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
گلم اینقدر خودت رو عذاب نده اولا باردار نیستی چون پریود شدی چون اگه باردار بودی  با آمپول پریود ...

احساس میکنم فلج میشم وقتی به آزمایش فکر میکنم، اما فبل از اینکه دارو وآمپول بزنمم یباربه سختی بیبی زدم منفی بود

من بکارت دارم عزیزم،  دوبارم بعد از اون پری شدم، و دیگه رابطه ای نداشتم اصلا، اما حال بدمو چ کن ...

حال بدت به خاطر اوسکولی بیش از حدته    چند سالته ؟ من پسرا رو فقط سواری میگیرم ازشون رابطه جن سی هم پیش بیاد دو طرفه بوده و اسمشو سو استفاده نمیزارم ... بچسب به درس و باشگاه .... چیزی که زیاده نر تو این جامعه

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         
رفتم تاپیکای قبلیشو خوندن بابا تو که باکره ای پریودم شدی یکبار حاملگی کجا بود مچلمون کردی یکساعت &nb ...

اره دیگه نیاز نبود تاپیک های قبلشو بخونی خودش اینجا گفته دو بار پریود شده ...(بیماری  توهم بارداری گرفته)  حالا امیدوارم انقدر توهمش قوی نباشه که واقعا بزاد 😂 

2738
ممنونم از دل گرمیت  ❤️❤️

حالت تهوعت به خاطر آمپولای پروژسترونه .... زنجفیل بریز تو چایی بخور اوکی میشی

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         
احساس میکنم فلج میشم وقتی به آزمایش فکر میکنم، اما فبل از اینکه دارو وآمپول بزنمم یباربه سختی بیبی ز ...

پس خیالت راحت بی بی چک میگن 99 درصد درسته من میگم صد درصد درسته پس آروم باش استرس نگیر 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
نه فقط همون 2ماهه پیش، دیگه رابطه ای نداشتم، و تمام

مردم دخیل و نذر و نیاز و آی وی اف   و آی یو ای   حامله نمیشن چی شد فکر کردی با لاپایی حامله میشی 😐😐😐😐😐😐  اونم بعد از ۲ بار پریود شدن !!!! 

2706