2733
2739
عنوان

بچه ها من واقعا حالم خوب نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط به خاطر مادرم زندم، وگرنه بابت اشتباهم هیچوقت حالم خوب نمیشه

گلم اینقدر خودت رو عذاب نده اولا باردار نیستی چون پریود شدی چون اگه باردار بودی  با آمپول پریود نمی شدی به خاطر دل خودت یه بی بی چک بزن اگرم دیگه خواستی می تونی آزمایش بتا بدی 

دادی که دادی فدای سرت ... خود مردها شلوارشونو روی همه باز میکنن حتی بعد ازدواج .... باردارم بودی شیا ...

مرحبا به این طرز فکر بالای شما 😂 پس دیگه حله بیایید بگوییم دادیم که دادیم فدای سرمان شیاف میزنیم جنین له بشه 😐

2731
نه به هیچ وجه، من بکارت دارم و فقط یکبار اشتباه کردم و هنوزم دارم تاوان میدم

وای خدا رو شکر بکارت داری

عزیزم درس عبرت بشه برات 

من بهت اطمینان خاطر میدم باردار نیستی

فقط ترسیدی

یک درصد هم فکر نکن که بارداری

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
عزيزم مگه بعد رابطه پري  نشدي؟؟  با اجازت تاپيكتي قبلي رو خوندم الان توهم بارد ...

آره یبار با قرص شدم ماه بعدم با آمپول پروژسترون، اما هنوزم میگم من شانس ندارم، از اینورم عفونت ادراری گرفتم و همش کلیه درد دارم و حالت تهوع، کلا داغون شدم

یعنی ممکنه باردار باشم؟ 😔

آخرین رابطه شما مگه کی بوده؟ مگه شما نمیگی دو ماه اخیر پریود شدم . مگه بعد از رابطه پریود نشدی ؟ پی باردار نیستی دیگه  مگه این که چند روز اخیر نزدیکی کرده باشی 

بکارت دارم، فقط ترس و توهم دارم و حالم بده

اها خوبه 

علائم بارداری نداری برای اطمینان هم آزمایش بده یکم به خودت هم برس

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
2738
چک بی بی بگیر از داروخانه خیالت راحت بشه بعدش قرص اورژانسی هست میتونستی 72 ساعت بعد از رابطه بخوری ...

عزیز دلم موضوع حال بد من واسه پیشه من 2بارم با دارو پریود شدم اما هنوزم میگم حالم بدع😔

مرحبا به این طرز فکر بالای شما 😂 پس دیگه حله بیایید بگوییم دادیم که دادیم فدای سرمان شیاف میزنیم جن ...

رفتم تاپیکای قبلیشو خوندن بابا تو که باکره ای پریودم شدی یکبار حاملگی کجا بود مچلمون کردی یکساعت  :/

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         

عزیزم موجبات شادیتو فراهم کن زندگی فقط این نیس ک باهاش بهم زدی الان زندگی کن خداروشکر رابطه کامل نداشتی مشکل اونجوری نداری حالو هواتو تغییر بده اون شخص لیاقتتو نداشته پس نباید فکر و غصه گذشته رو بکنی

دادی که دادی فدای سرت ... خود مردها شلوارشونو روی همه باز میکنن حتی بعد ازدواج .... باردارم بودی شیا ...

من بکارت دارم عزیزم،  دوبارم بعد از اون پری شدم، و دیگه رابطه ای نداشتم اصلا، اما حال بدمو چ کنم😔

یعنی چیزیم نیست؟ من شرایط سختیو گذروندم😔

انشا الله که نیستی چون این سندروم  پیش از قائدگیه 

این حالات روحی مخصوصا وقتی دیرتر پریود میشی بدتره درست میشه همه چی به خدا توکل کن 

خدایا خودت کمکم کن 
2706