2733
2739
عنوان

بچه ها من واقعا حالم خوب نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست
دیوانه ام، شرایط روحی خوبی ندارم، همین!! 

ببین عزیز شما بکارتتو ک داری نگران چی؟پریود هم ک شدی دیگه بهتر 

تو الان وسواس فکری،گرفتی من قوووول میدم باردار نیستی 😕 الانم برو خداروشکر کن که خیلی دوست داشته و اینو برات درس عبرت کرده و دختر بودنت رو حفظ کرده سعی کن گذشته رو کاملا پاک کنی از ذهنت از،اول شروع کن بالاخره دوسش داشتی و مجبور شدی الانم گذشته دیگه  چون گذشته رو نمیشه عوض کرد فقط میشه عبرت گرفت و آینده رو بهتر رقم زد تروخدا دیگه به این توهمات فکر و وسواسیات توجه نکن بخدا باردار نیستی😕حالت تهوع هم برا استرسه و این ک داری تلقین میکنی ب خودت برای همین حالت بده

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
خب ینی چی وقتی دخول داشتی چطوری پرده داری عزیزم؟

سطحی بوده رابطم، اما میگن ممکنه بازم بارداری اتفاق بیفته، انقدر این سایت و اون سایت خوندم دیوونه شدم، من اصلا خودم پریود نمیشم و با دارو فقط، بعد از اون رابطه هم دوبار پریود شدم با آمپول یبار، یبارم با قرص، اما هنوزم میگم ممکنه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740