2733
2739
عنوان

صدا بیزاری

312 بازدید | 36 پست

دوستان من خیلی صداها رومخمه مثل فین فین ملچ ملوچ  ….. اما جدیدا به صدای تلویزیون تو خونه  و صدای اهنگ تو رستورانا و کافه حساس شدم و اطرافیانم و خودم رو دارم اذیت میکنم

شما تجربه ای دارین برای بهتر شدن چون میدونم درمان نداره

به نظرتون برم دکتر روانپزشک کمکی میکنه؟

میترسم سنم بره بالا بدتر شم

همه چی گذراست…

عزیزم قلبم انگار فشار میدن باورکن اینقد درکت میکنم اشکم ریخت کسی درک نمیکنه💔منم به صدای موزیک توکافه رستوران حساسم اصلا پامو نمیزارم داخل جایی که موزیک روشن باشه ترس و وحشت گرفتم از صداهای تو خیابون جایی پرسو صدا توگوشام پنبه میزارم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
عزیزم قلبم انگار فشار میدن باورکن اینقد درکت میکنم اشکم ریخت کسی درک نمیکنه💔منم به صدای موزیک توکاف ...

منم خیلی میترسم بمونه واسم اخه نمیشه که اینجوری

چندوقته اینجوری هستین. ؟

میگن به مشکلات روانی ربط داره مثل‌ افسردگی و وسواس و اینا

همه چی گذراست…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خیلی میترسم بمونه واسم اخه نمیشه که اینجوری چندوقته اینجوری هستین. ؟ میگن به مشکلات روانی ربط ...

من خیلی وقته اینجوری بودم ولی نه به همه صداها مثلا به صدای پمپ آب خیلی حساس بودم ولی الان به همه چی مخصوصا موتور بوق ماشین و صدای حراجی که با بلند گو داد میزنه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
بهت چه حسی دست میده ترس یا اضطراب یا سردرد

ترس استرس تپش قلب اصلا صدای یهو که بیاد میپرم اعصابم داغون میشه 

2740

وای منم اینجوریم

یکی ملچ ملوچ میکنه دوست دارم درجا خفش کنم

عصبی میشم،داد میزنممممم

صدای بچه‌ها وقتی بازی میکنن جیغ میزنن

سروصدای ماشینا

همه چی خیلی رومخمه

حتی یه وویس گوش میدم اذیت میشم رو دور تند میزارم سریع بگذره

اصلاح مزاج کنید ، نشونه ی صفرا و سوداست

آره منم سودایی هستم هزار جور درد بی درمون دارم 😥 دیگه مزاج معمولا ذاتی خیلی تغییر نمیکنه من از وقتی یادم میاد از صدای بلند بدم میاد تن صدای خودم هم کم و آروم 

آره منم سودایی هستم هزار جور درد بی درمون دارم 😥 دیگه مزاج معمولا ذاتی خیلی تغییر نمیکنه من از وقتی ...

چرا اگر طولانی ادامه بدید تغییر میکنه کاملا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اها خب فککنم مثل همیم😞😞😞 شما دارو مصرف میکنی؟؟واسه افسردگی؟

نه عزیزم چه دکتری برم 

عزیزم پیش مغزو اعصاب میشه رفت یا برم روانپزشک

1سال پیش 6ماه رفتم پیش روانپزشک داروها بهم نمیساخت حماقت کردم دبگه نرفتم دکتر داروهامو نصفه ول کردم فکرمیکنم بخاطر همینه مشکلم بیشتر شده توی گوگل تست افسردگی دادم افسردگی شدید دارم

2706