2752
2734
عنوان

صدا بیزاری

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 36 پست
وای منم اینجوریم یکی ملچ ملوچ میکنه دوست دارم درجا خفش کنم عصبی میشم،داد میزنممممم صدای بچه‌ها وق ...

خیلی درکت میکنم خیلی 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1سال پیش 6ماه رفتم پیش روانپزشک داروها بهم نمیساخت حماقت کردم دبگه نرفتم دکتر داروهامو نصفه ول کردم ...

روانپزشک باید بری اره داروها اول نمیسازه اما بعد خوبت میکنه

همه چی گذراست…
روانپزشک باید بری اره داروها اول نمیسازه اما بعد خوبت میکنه

ای پس نرم پیش مغزو اعصاب الان بهتر شدی؟ 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2731
عزیزم پیش مغزو اعصاب میشه رفت یا برم روانپزشک

اعصاب و روان عزیزم

هزار سال پیاده طواف کعبه کنی قبول حق نشود گر دلی بیازاری                                                دستی که گل میده خودشم بوی گل میگیره مهربونی از بین نمیره، یه روزی یه جایی بهت برمیگرده:) 
من تاره دوروزه دارم قرص میخورم که یکم بدتر شدم اما میگن بگذره بهتر میشم چندسال پیش دوسال مصرف ...

خداروشکر پس حتما میرم پیش روان پزشک

وای منم اینجوریم یکی ملچ ملوچ میکنه دوست دارم درجا خفش کنم عصبی میشم،داد میزنممممم صدای بچه‌ها وق ...

خب اعصابتون خرد نمیشه؟؟چندوقته اینجوری هستین؟؟مشکل اضطراب اینا ندارین؟؟افسردگی

همه چی گذراست…
بعد همه فک میکنن دست خودمه میگن خب خودتم میخوری صدا میده میگم بابا من صدای خودمو نمیشنومممم ولی ما ...

میسوفونیا دارین 

این چیز عجیبی نیس اما وقتی همه صداها میرن رو مخت یعنی یه مشکلی داره ادم

همه چی گذراست…
خب اعصابتون خرد نمیشه؟؟چندوقته اینجوری هستین؟؟مشکل اضطراب اینا ندارین؟؟افسردگی

چرا اعصابم خورد میشه

انقد بهم میریزم که نمیتونم عصبانیتمو کنترل کنم،پرخاش میکنم داد میزنم و...

دوسالی میشه این مشکلو دارم

یک ساله شدیدتر شده

چرا افسردگی و وسواس فکری و عملی دارم

میسوفونیا دارین  این چیز عجیبی نیس اما وقتی همه صداها میرن رو مخت یعنی یه مشکلی داره ادم

نه من همه صداها رو مخم نیست

اکثر صداها ازارم میده

قبل فقط صدای ملچ ملوچ بود

الان صداهای دیگه‌ام اضافه شده

هی شدیدتر میشه این مشکل

نه من همه صداها رو مخم نیست اکثر صداها ازارم میده قبل فقط صدای ملچ ملوچ بود الان صداهای دیگه‌ام ا ...

خب برای افسردگی و اینا دارو نمیخورین؟؟میگن این مشکل حساسیت به صدا به افسردگی ربط داره خیلی

همه چی گذراست…