1421
1389
عنوان

درد زیر بغل

181 بازدید | 28 پست

چن وقته دوتا زیر بغلام درد میکنه امروز صب متوجه شدم یجیزایی مث غده های ریز تو زیر بغلامه که دس میزدم حس کردم..کسی داشته این مشکل و؟

میتونین گلدوزیامو توی این پیج ببینین@gol__kook

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

حتما برو دکتر

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1436
عه همیشه میزنم الانم زدم گفتم شاید خوب شه😐

دقیقا براهمین بعد چقد سونو و دکتر فهپیدم اینا غدد لنفاوی رو تحریک میکنه درد شدید برا بعضیام درد نداره

گفت خاکستر به آتش:تورا می بخشم...ولی.....تبر را نه!!!
1444
من زدم دکتر گفت لباس استین دار نپوش تو فصل گرما تاپ پوشیدم خوب‌شد.‌خیلی دردم دارن لعنتیا

خیلی طول کشید خوب شه؟وای درد دارن خیلی..پیش چ دکتری  باید برم؟

دقیقا براهمین بعد چقد سونو و دکتر فهپیدم اینا غدد لنفاوی رو تحریک میکنه درد شدید برا بعضیام درد ندار ...

ببین چیکار کردی خوب شدن دارویی پمادی چیزی

1391
خیلی طول کشید خوب شه؟وای درد دارن خیلی..پیش چ دکتری  باید برم؟

نه دو سه روزه خوب شدم پیش متخصص غدد. نه نترس یکی دوروز صب کن ضد تعریقم نزن تاپ حلقه ای هم بپوش خوب میشی. منم ترسیده بودم دکتر کلی برام خندید😁

خاک مرداب و مام هم استفاده کردم من درد زیادی داشت زیربغلام... ولی اسپری ضدعرق رکسنا استفاده میکنم عالیه دردم ندارم و زیربغلامم نمیسوزونه حتی اگ زخم شه بخاطر ژیلت

❤خدایا شکرت❤ 
1442