2733
2739
سلام دوستان نمیدونم چرا اینجا دارم مینویسم اما خیلی دلم گرفته من همیشه تو همه ختمها شرکت میکنم اما دیگه از اینکه جواب نمیگیرم خسته شدم چرا آخه مگه من چه بدی کردم که اینقدر تو زندگی مشکل دارم .مثلا یه مشکلی داشتم خیلی نذر ونیاز کردم ودعا خوندم تا اینکه مشکل حل شد منم تموم آنچه رو نذر کرده بودم بخونم وصدقه بدم انجام دادم وشکر خدا رو به جا آوردم اما باز اون مشکل بعد یک ماه دوباره شروع شده .آخه مگه من چه کردم.الانم تو یه ختم دیگه شرکت کرده بودم اما دیروز که فهمیدم چی شده دعای اون روز رو نخوندم خیلی ناراحتم اما چه کنم دیگه بریدم تو رو خدا راهنمایییم کنید
ماری جونم عزیزم صبور باش
بخدا شاید صلاحت اینه که نشه اینی که میخوای
خدا حواسش بهت هست
منم گاهی التماس و گیر به خدا که الا و بلا اینو میخوام انجام نشده یه سال بعدش از خدا تشکر کردم که مرسی که به حرفم گوش ندادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خیلی دوستت داره..........همه بنده هاشو دوست داره........این حرف رو نزن..........خود من توی دلم 6 ساله غوغاس..............اما عاشق خدام و بهش امید دارم........
خدایا شکرررررتتتت......عاااشقتم.
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که فرشته ها برایم دعا میکنند،
که ستاره ها
شب را برایم روشن خواهند کرد
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
2731
ماری جون مثل من. چند سال هی ختم برداشتم و دعا کردم بعد یه روز دیدم انگار خدا نمیخواد جوابم رو بده. همش رو گذاشتم کنار... یه جورایی پذیرفتم که همینه که هست...
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
ممنونم گلم اما به خدا من خیلی چیز زیادی از خدا نمیخوام همش گره تو زندگیم هست.وقتی میبینم منی که اینقدر دعا ونماز میخونم اینطور هر روز یه مشکل دارم اما اطرافیانم که اصلا اعتقاد ندارن ومنو مسخره میکنه همه چیز براشون آماده اس دلم میگیره همش از خودم سوال میکنم چرا خدا دوستم نداره
هیچوقت فکر نکن فقط تویی که این مشکل رو داری ..بدتر از تو خیلی هست.........خیلللللللی که حتی تصوشم نمیکنی............

ناشکری گناه بزرگیه......
هر روز من بهتر از روز قبل هست و از همه نظر بسوی موفقیت و خوشبختی و سلامتی رهسپارم و من دارم به آرزوهام میرسم و من پر از آرامش و شادی هستم.
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
که بهار نزدیک است .خدایا متشکرم بابت سلامتی و دختر زیبا و سالم صالح و باهوشم....سپاس سپاس.سپااااس.(الهه55)
منم ختم هارو انجام دادم.بجای بهتر شدن اوضاع،بدتر شد.دیگه کاری نمیکنم.فقط منتظر میشینم تا هر اتفاقی که قراره بیفته بیفته
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است
2740
با خدا قهر نکن.....چیزی از خدا کم نمیشه ، این تویی که منبع آرامشتو از دست میدی
یادم باشد….
که خدا با من است .
که ستاره ها
یادم باشد…..
که قاصدکی در راه است،
ماری منم چیز زیادی نخواستم ازش. شاید خیلی وقتا فقط یه زندگی معمولی و آرامش... از خیلی از خواسته هام هم گذشتم. اما دیدم یه دعاهایی که به قول بقیه هم رد خور نداشت برای من جواب نمیده. فقط اینکه حاجت نمیگرفتم حالم رو بد میکرد. تلاشایی که باید میکردم غیر دعا رو هم کردم اما...
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...
این یکی از مشکلاتم ...من شوهرم با شوهر خواهرم خوب نیست یعنی اینا خانوادگی بد باجناقن حالا اگه بخوام توضیح بدم مفصله حالا اون واسه امریه سربازی افتاده شهر ما شوهرم هم همش اذیت میکنه منو خلاصه اینقدر دعا کردم که کارش واسه شهر خودمون درست شد اما امروز باز دوباره ریسش گیر داده که نمیزارم بری
من حس میکنم تاثیر گناهانیه که در گذشته داشتم.یه چیزی هم شنیدم که فکر میکنم در مورد من یکی صدق میکنه.اینکه بنده ای که تا مشکلش حل میشه یه جورایی سر به هوا میشه،خدا برا اینکه اون آدم دوباره به طرفش برگرده سختی ها رو براش قرار میده تا آدم همیشه با خدا در ارتباط باشه.فلسفه ی وجود بعضی مشکلات در زندگی هم همینه.
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است
سلام.کلا قضیه چیز دیگه ایه ماری.خدا به فرشته هاش میگه این بندمو حاجتشو من میدم شماها نرسونید به دستش.آخه انقده صداشو دوس دارممممم.میاد در خونم کیف میکنم.یکم صبر کنیدواگه حاجتشو بگیره ممکنه حالا حالاها اینطرفا پیداش نشه.
اونایی هم که همه چی دارنو سمت خدا نمیرن واسه اینه که بهشون همه چی داده که اصلا یادش نکنن.آخه نه اینکه دوستشون نداره ها نه.واسه اینکه واسه کسایی که ارزششون بیشتره.
ضمنا اذیت کردن شوشو که امری بس عادیه.
آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد
2706