2733
2739
رسمیم.دانشگاه فرهنگیان خوندم. اموزش ابتدایی اموزش پرورش از بقیه رشته ها بیشتر میگیره شانسش بالا تره ...

عزیزم من متولد ۷۲ هستم از سنم گذشته لیسانس صنایع غذایی دارم 

الان معلم بسته های حمایتی هستم فایده ای نداره

دلم میخواد رسمی بشم از طریق ازمون ها که هر ساله برگزار میکنه ولی متاسفانه رشتم نمیخوره برای ابتدایی 

میخوام یا روانشناسی یا علوم تربیتی بخونم 

به نطرتون کدومش بهتره ؟

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دانشجو متاهل باردار

همین😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
نه بابا داغونم راضیم به رضای خدا

خیلی ها شب و روز تو فکر نی نی هات هستن و همین یه داشته شما واسه یه عمر کافیع

بله راضی هستیم به  خواست خدا

😙😙🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
عزیزم من متولد ۷۲ هستم از سنم گذشته لیسانس صنایع غذایی دارم  الان معلم بسته های حمایتی هستم فا ...

خوب ارشد روانشناسی یا اموزش ابتدایی بخون به جای لیسانس که ۴ سال وقتتم گرفته میشه

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
عزیزم من متولد ۷۲ هستم از سنم گذشته لیسانس صنایع غذایی دارم  الان معلم بسته های حمایتی هستم فا ...

به نظرم علوم تربیتی بهتره اداره بیشتر نیاز داره ولی ارشد بخون

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706