2737
2739
عنوان

خوشبخت بشن ولی دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 133 پست
برای خاستگار ترقه زدن؟؟؟؟  😳😳😳😳😳😳 بابابزرگ من بله برون‌نمی ذاشت بریم ارایشگاه می گفت خا ...

بی شوهریه خواهر .ولی ماهم برا برادرشوهرم رفتیم بله برون کسی هم دعوت نکردیم زیاد هم خودمون عمه وعمو بزرگه وقتی رفتیم جاریم رفته بود ارایشگاه واز عروسم اون طرف تر 😂😂😂😂😂😂بعدم به هم خورد 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما جنوبی ها .داماد وفامیل از خوشحالی تیر هوایی میزنن .یه جورایی اوج زوق مرگشون اینجوریه

اونم شب عروسی تو بعضی طایفه ها.  خودمم خوزستانیم دیدم 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اونم شب عروسی تو بعضی طایفه ها.  خودمم خوزستانیم دیدم

اره خب .مگه الان عروسی نبوده؟منم اندیمشکیم ولر

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2731
اره خب .مگه الان عروسی نبوده؟منم اندیمشکیم ولر

من اهوازم. نه بابا شب خاستگاری بوده   

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
من دلم گرفته  پس خدا گی می خواد جواب دعا های من بده  یکی سهم دل من شادی میشه

ایشاله یک بخت خوب نصیبت بشه

چند سالتونه؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2740
😢😢😢😢ای جانم اشکال نداره گلم هر کی زود ازدواج کنه که خوب نیس  فک کن 17 سال الان باید کیف مج ...

نمیدونم چرا حسم غمگین شد یه دفعه ای یه جا عروسیه یه جا خواستگاری هر دوتا جا خیلی شلوغه 

بی شوهریه خواهر .ولی ماهم برا برادرشوهرم رفتیم بله برون کسی هم دعوت نکردیم زیاد هم خودمون عمه وعمو ب ...

خیلی بده خداییش 

من اصلا نمی پسندم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خیلی بده خداییش  من اصلا نمی پسندم

خیلی 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
من اهوازم. نه بابا شب خاستگاری بوده    

واااا.الان میرم با شوهرم دعوا که چرا واسه خواستگاری من تیر ننداخت😣😣😣😣شوهرم اهوازیه😂

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706