2737
2739
عنوان

خوشبخت بشن ولی دلم گرفت

1757 بازدید | 133 پست

بچه ها برا دختر همسایه امون خواستگار اومده اینقدر ترقه تفنگ و اینا زدن و شلوغ بود که نگین حالا دختره ۱۷سالشه بعد من ک پنج سال بزرگ تر از اونم دوساله هیچی به هیچی دریغ از یدونه خواستگار اصلا دلم خیلی گرفت😢

بیخیال تو کوچه شماهم عروسی میشه

هر کی یه تقدیر داره و سرنوشت 

فکر نکن زود کرد خیلی خوب کرد 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واااه چه ذوقى كردن دختره رو رد كردن رفته

انگار رو دستشون مونده بود

ترقه چى ميگه آخه

ولى خواهشا اينجور موقع ها دلتون نگيره و خودتون رو مقايسه نكنيد و آه نكشيد انرژيه منفى ميفرستيد و ناخواسته چشمشون ميكنيد

ميگن بهتره آدم كاراشو بى سر و صدا بكنه ها

ان شاالله بخت شمام به وقتش باز ميشه

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰

تفنگ؟. میخوان گربه رو دم حجله بکشن اینا 😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

برای خاستگار ترقه زدن؟؟؟؟ 

😳😳😳😳😳😳

بابابزرگ من بله برون‌نمی ذاشت بریم ارایشگاه می گفت خانواده دوماد فکر می کنن ما لنگه داماد مونده بودیم بعد ملت واسه خاستگار ترقه می زنن😂😂😂😂😂😂

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706