2733
2739
عنوان

خوشبخت بشن ولی دلم گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 133 پست
بله کلا به سن ربط نداره ولی سرزبون داشتن هنر داشتن نیست  متانت وقار ، خانومی ، صبوری ، سازگاری ...

کسی ک عاقل باشه ب سن نگاه نمیکنه ب اخلاق و فهم طرف نگاه میکنه من دختریو میشناسم ک ۲۴سال سنشه بنده کفششو مامانش میبنده

و همه اینا باهم ی زن کامل میسازه کسی ک زبونش تلخ باشه ب دردی نمیخکره وقتی دل بشکنه تیکه بندازه ولی با زبون میتونی طرفو جذب کنی

ن بابا از شانس منه :/// چند روز پیش همکار بابام سپرده بود برا پسر 35 سالش ی دختر معرفی کنه بعد بابای ...

خوبه که خدا بهشون احر بده ان شاالله 

ان شالله یه همسر خوب هم نصیب شما بشه

مگر یک انتطار را چقدر می توان کشید یا رب نظر تو بر نگردد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با بحث شوهر کردن کاری ندارم ولی یکی توی ۳۰سالگی ازدواج کنه اونیکی توی ۲۵سالگی!!!نباید مقایسه کنه ...

عزیزم من اصلا کار ندارمممممم تو چند سالته و کی ازدوج کردی فقط درست نبود تو تاپیکی ک یکی از نداشتن شوهر میناله شما بیای جار بزنی بگییییییییی عای جماعت من 15 سالمه شوهر دارم :/ عزیزم توام تازه اولشه رشد فکری؟  چیز خنده دار نگو ی زن 30 ساله ام با دوتا بچه نمیتونه اینقد با اعتماد ب نفس حرف بزنه بگ رشد فکری دارم و سرزبون دارم هروقت ده سال با شوهرت زندگی کردی و زندگیت بازمم خوش بود میتونی اینو بگی 

[QUOTE=102008091]عزیزم خوشبخت و موفق باشید...شما آمادگیش رو دارید با همین نگرش بزرگ شدین💐[/QUOTE

و با همین نگرش موفق هم بودم ن تنها خودم و هم سن سالام هم راضین مرسی عزیزم ممنون همچنین🌷

2728
من با بحث شوهر کردن کاری ندارم ولی یکی توی ۳۰سالگی ازدواج کنه اونیکی توی ۲۵سالگی!!!نباید مقایسه کنه ...

الان چند سالتونه ولی سی سالم زیاد نیستا که تجربتون به اندازه زن سی ساله است باز میگفتی پنجاه شصت ساله

اوکی شکر 
[QUOTE=102008091]عزیزم خوشبخت و موفق باشید...شما آمادگیش رو دارید با همین نگرش بزرگ شدین💐[/QUOTE و ...

چقد خوب

من ۲۲ سالم بود بابام می‌گفت دعای خیری پشت سرت نمیکنم...تا ۲۶ سالگیم ک گفت حالا میتونی به ازدواج فکر کنی😁

از بچگی هم خواستگار بود تا...

فرهنگها متفاوته

شاد باشید همیشه😘🤗

2740

[QUOTE=102008581]عزیزم من اصلا کار ندارمممممم تو چند سالته و کی ازدوج کردی فقط درست نبود تو تاپیکی ک یکی از نداشتن شو ...[/QUOTE

هر کسی مختاره هر سنی خاس ازدواج کنه اون خانم گف من 15 سالم بوده ازدواج کردم چیز بدی نگف.چرا دنبال دعوا میگردین!گناه داره بنده خدا.

هنوز موضوع سن ازدواج تو نی نی سایت حل نشده س

[QUOTE=102008581]عزیزم من اصلا کار ندارمممممم تو چند سالته و کی ازدوج کردی فقط درست نبود تو تاپیکی ک ...

ب خدا اگ من دنبال بحث بودم وقتی تو همچین تاپیکی یکی میاد میگ شوهر نیس خاستگار نیس یکی بیاد بگه من شوهر دارم خیلی بده م اینه ک یکی باردار نمیشه بیاد درددل کنه یکی بیاد بگه من دوتا بچه دارم یکی از یکی سالمتر :/ 

خانما درست برخورد کنین.همه شرایطشون یکی نیس.همجور آدمی دیدیم سن بالام دیدیم ازدواج کردن بازیگرارو نگاه کنین همشم دارن طلاق میگیرن.سن پایین موفقم داریم ک ازدواج کردن.اینا دلیل نیس هرکی نیاز پیدا کرد به خودش مربوطه

به نظر من دلیلش  نبود تنوع تو زنگیه من وقتایی که مدت زیادی جایی نمیرم یا کار خاصی انجام نمیدم ...

دقیقا یادم نبود این جمله اینم یکی از دلایل مهمش هست

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃