2733
2734
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست
آره اصلا ما پسردارا به معجون جادویی کشف کردیم مفت و مجانی به هرکسی نمیدیم😂شوخی نیست پسردار شدن بعد ...

خخخخ

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
می گن اینهاییی که دوتا بچه یه جنس دارن  یا باید  تغذیه شون و تغییر بدن  یا زمان اقد ...

من هیچ کاری نکردم حتی بارداریم بلافاصله بعد از ماه رمضون بود شوهرم و خودم ماه رمضون افطار نون پنیر و شیر حتمآ میخوردیم درصورتیکه میگن واسه پسر نباید کلسیم خورد.

💑=👧👧🧒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چي بگم حالا ناراحتم هستي تم دلت ناراحت باش چرا انقدر بد ميگي از پسر بيچارخ مثلا بچه خوبه دختر باشه پ ...

بعضیا طرز تفکرشون اینه حس میکنن اگه یه جنسیت نداشته باشن ناقصن. شوهر عمه من فقط پسر داشت یه بار همکارش بهش گفته اون مردایی که دختر ندارن مریضن خدا بهشون دختر نمیده واسه دخترشون خطرناکن اون مردایی هم که پسر ندارن ضعیفن و از این چرت و پرتا. شوهر عمم تا چند سال افسرده بود از این حرفا

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
2731

من واقعا هیچ کاری نکردم ولی بعدا فهمیدم ناخوداگاه کارهایی که کردیم توی رژیم پسرزایی بوده

مثلا شوهرم چون باشگاه میرفت هرروز شیرموز درست میکرد میخوردیم شوهرم عاشق قهوه اس هرروز قهوه میخورد

قلیون دیگه اصلا نمیکشید هرشب عرق کاسنی میخورد

خیلی کارهای دیگه که اللن یادم نمیاد ایناهمه احتمال پسرزایی رو زیادمیکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نه عزیزم هر کی هر کدومشو نداشته باشه دلش مبخاد  یکی رو میشناسم سه تا پسر داره میگه اینقدر میار ...

بهش بگو رمز موفقیت فقط و فقط پشتکاره😄خداقوت پهلوان😆💪💪

حقیقتش فکر غالب براکثریت جامعه ما پسرپرستیه مگر ادمای فرهیخته و متمدن!!

امثال این موردی که شماگفتی خیلی کمه!!

من خیییلی کم دوربرم دیدم کسی پسرداشته باشه بعد بگه دختر میخوام یا اطرافیان بهش بگن دختر بیار

ولی طرفnتاهم دخترداشته باشه میگن  بازم بیار شاید پسرشد!😐

چه گیسو گیس کشیی هست سر بچه پسر

کجا؟؟؟

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738
بنظر منم هر چی خواست خدا باشه همون میشه ،،، خواهرشوهر من بچه دومش رو پسر میخواستش با کلی نذر و نیاز ...

حالا من دختر دوست داشتم پسر شد 

الانم جوونمم میدم براش 

واقعا همین که سلامته کم نعمتی نیست

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
می گن اینهاییی که دوتا بچه یه جنس دارن  یا باید  تغذیه شون و تغییر بدن  یا زمان اقد ...

من زمان اقدام رو تغییر دادم سر دخترم توی تخمک گذاری اقدام کردم دختر شد ولی الان بعد از پاکی یه شب در میون اقدامم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
کی از دست دادی چند وقتش بود

سوم اسفند 97 تو 21 هفتگی بدنیا اومد عزیزم خیلی خوشگل بود با اینکه 21 هفتش بود چون باهاش زیاد حرف میزدم خیلی بهش وابسته شدم بودم تا حدی که وقتی بدنیا اومد باهاش حرف زدم و دستشو تکون میداد.. ههههعی ولی بازم راضیم به رضای خودش.. الانم این جوجمو بهم هدیه داده تا اون یکی رو یادم بره و با این حال همیشه جلوی چشممه.. بازم شکر

💕همسرم همه دنیامه💕کوچولوی عزیزم رو هم میسپارم به خودت سلامت به من و باباش برسونش❤️
اوووه کجای کاری  هیأت نذر میکنن تا بچشون پسر شه

برادرشوهر من بچه اولش دختر شد نذر کرد. دومی پسر بشه روز عاشورا ناهار. بده 😁😁😁و. پسرهم شد  ولی پسرش فوق العاده شر شده

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بعضیا طرز تفکرشون اینه حس میکنن اگه یه جنسیت نداشته باشن ناقصن. شوهر عمه من فقط پسر داشت یه بار همکا ...

اره اینحرفارو خیلی شنیدم جالبه ادمهای تحصیلکرده هم همینارو میگن

خداکنه اینحرفا زودتر ریشه کن بشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
سوم اسفند 97 تو 21 هفتگی بدنیا اومد عزیزم خیلی خوشگل با اینکه 21 هفتش بود چون باهاش زیاد حرف میزدم خ ...

مادرهایی که بچه از دست دادین والان دوباره یا اقدامین یا باردارین و یا هم دوباره مامان شدین بیان با صفحه 50 | تبادل نظر نی نی سایت
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?page=50

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2706