2733
2739

سلام دوستان.منم سه هفته ای میشه سقط داشتم.البته جنین قلبش تشکیل نشد و تو هفته شش موند.تا ده هفته صبر کردم اما...

خیلی سخت بود اما میگذره.

برای شماها خیلی سخت تره.حتی تصورشم سخته.

دعا میکنم اول خدا دلاتونو آروم کنه و بعد نی نی های خوشگل و سالم و صالح عطا کنه. بعد به منم نیم نگاهی داشته باشه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر منم خیر سرش جز بهترین بود اینبار دکتر متخصص مادر و جنین خوب پیدا کن اونا جنین شناسی بلدن و خوب ...

ببخشید میتونم بپرسم دکترتون کی بود؟

أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ                                                                    آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟  
سلام دوستان.منم سه هفته ای میشه سقط داشتم.البته جنین قلبش تشکیل نشد و تو هفته شش موند.تا ده هفته صبر ...

ممنون عزیزم اشالله خدا برات اتفاقهای خوب رقم میزنه

برای شفای حسینم یه صلوات می‌فرستید.خدایا شکرت
2728
ممنون عزیزم اشالله خدا برات اتفاقهای خوب رقم میزنه

ممنونم. ان شاالله هرکی که منتظره خدا دامنشو سبز کنه

ببخشید میتونم بپرسم دکترتون کی بود؟

دکتر زنان خودم دکتر مرجان فخری بود

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738
ماهور جان چند وقت بعد باردار شدی؟

شونزده ماه بعد سزارین بودم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
دکتر زنان خودم دکتر مرجان فخری بود

خیلی ممنونم عزیزم 

این محمدمحسنمه  اینم دوقلوهام آرش و کیان اینجا سه تاشون تو یه سن هستن. یک سال ...

اگه هستی میشه عکس بزاری منم ببینمشون ؟ من یادمه یبار باهاتون  هم صحبت شدم و گفتین که حس میکنید محمد محسن  تو  جلد یکی از دوقلوهاتونه و خیلی شما رو یاد اون می‌ندازه  . 

راستی چرا از همسر اولتون جدا شدین ؟! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
عزیزم خوب درکت میکنم از دست دادن نوزاد خیلی خیلی سخته من فقط بچمو اون لحظه که سزارین شدم یک لحظه دید ...

از سر پسر ممنم گرفتن این همه درد و رنج کشید آخرش رفت  الهی بمیرم براش خدا من هر لحظه با درداش جون دادم هر لحظه 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین