2726
عنوان

تازه فهمیدم اکثر کسایی که بچه دار میشن ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3372 بازدید | 219 پست
اخه اینکه هردوتا جنسو داشته باشی منطقیه  ولی برای بچه اول خودشونو جر میدن که پسر باشه دردناکه& ...

دقیقا خاک بر سر این زنای ضعیف و بی اعتماد به نفس که مرض پسر گرفتن و به جنس خودشون ارزش نمیدن.خدا انشالله هیچوقت به این زنا دختر نده چون میخوان یکی مثل خودشون تحویل اجتماع بدن چه بهتر که نسلشون منقرض بشه

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برام دعا کنید بچه ❤❤❤

ایشالا پسر بشه ولی اگه دخترم شد خودت و دخترات یه تیم میشین توپ هم نمیتونه تکونتون بده تازه پس فردا دوماد خوب هم که گیرت بیاد همه میترکن  اما اگه پسر بشه هر چقدم عروست خوب باشه بازم پسرت رفته و دیگه مال زنشه  

2728
خواهر من پزشکه میگه غیر از ای وی اف همه روش های دیگه برای تعیین جنسیت شانسیه و فقط احتمال رو بالا می ...

شوهر خواهر منم متخصص زنانه میگه رژیم و اینا به کل چرته. یه بار با کل همکاراش بودن  حرف همین بود گفتم پس برای چی رژیم و توصیه میدین برای جنسیت گفتن برای اینکه اگه بهشون بگیم الکیه پا میشن میرن مطب یکی دیگه که بهشون امید بده.

عزیزم کجا رفتی ای وی اف ؟ برا تعیین جنسیت جقدر هزینه میگیرن؟ بعد حتما همون میشه؟

دکتر عارفی رفتم بیمارستان بهمن.تعیین جنسیت بستگی به خودت داره از ۱۵ میلیون تا ۳۰میلیون

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
ببخشید شما کجا ivfانجام دادین اخه دخترم هم نازایی داره دنبال دکتر خوب میگردیم

حتما معرفیش کنید دکتر عارفی.اگه زیر ۳۰ سال داره مشکل خاصی نداره میتونه پزشکای دیگه هم بره.مثل طرازی و اشرفی.ولی اگه ۲۹ ۳۰ به بالا هست از عارفی وقت بگیرید.

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

من دوتا دختر دارم شوهرم میگه اینایی که پسردوست هستن فردا غلط میکنن دنبال دختر خوب برای پسراشون میگردن. من خودم از قسمت خودم کاملا راضیم اما وقتی مهمونی میرم بعضیا پسر پسر میکنن دلم میشکنه و از خدا میخوام بلایی سرشون بیاد که توبه کنن به نعمت سالم و سلامت خدا که دختر هست ایراد میگیرن الهی آمین

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 

اینایی که پسرپسر میکنن باید نازایی بکشن دهنشون بسته بشه امان از روزی که خدا قهرش بگیره یه پسر مشکلدار بذاره تو دامنشون که اکثرا هم میشه. برین مطب دکترای متخصص مغز و اعصاب اطفال اکثرا پسرن، الهی بمیرم آدم زار میزنه از حال و روزشون چون جنین پسر آسیب پذیری بیشتری داره طفلک مادرا و پدرا

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺