2733
2739

وقتی 16 سالم بود رفته بودیم بیرون پیک نیک بعد برگشتنی وسیله زیاد بود من و بابام  وسیله ها رو آوردیم خونه که تا اونا برمیگردن من چای دم کنم و اینا رو بچینم سر جاشون وسایل رو از ماشین خالی کردم ولی یادم رفت از بابام کلید رو بگیرم بابام هم گازش رو گرفت و رفت😂حال من شدیدا جیش داشتم ساعت هم 11 شب بود  کوچه مون هم تاریک و خلوت بود آقا من دیگه نمیتونستم تحمل کنم یکم این ور اون ور رو نگاه کردم دیوار همسایه مون یکم حالت پناه داشت  میرفتی کنارش بقیه از سر کوچه بهت دید نداشتن منم رفتم اون کنج سریع جیش کردم و پاشدم و اومدم کنار وسیله ها ایستادم 😂😂😂ده دقیقه بعد یه پسری اومد رد شد و با حالت مشکوکی به اون خیسی و من نگاه کرد و رفت از خجالت آب شدم ولی خودم رو زدم به اون راه و ایستادم کنار در یعنی دارم در رو باز میکنم 😉بابام بعد بیست دقیقه پیداش شد با بقیه خانواده و شوکه از این که چرا ایستادم وسط کوچه و نرفتم داخل 😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای شیطون خووووب بقیش

بقیه نداشت انداختمش بیرون الکی گفتم مامانم اینا سرکوچن در حالیکه ۳ ساعت اینا بعد اومدن

از ترسم درو قفل کردم اف اف هم از برق کشیدم😱😂😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2731
2740
منم ۲ بار اینکارو کردم😐😂😂😂😂بابا و مامانم مسافرت بودن اما داداشم سر کار بود😑 یعنی خدای دل و جر ...

خیلی استرس داشتم الانم نمیتونم به اون روز فکر کنم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
برامنم سه چهار دیقه بود احمق اومده بود فقط ببینه منو تو کل عمرم اون همه استرس نکشیده بودم😂

حالا جالبه پسره نميومد ميگفت ميترسم من زور ميكردم نه بابا بيا تو با اصرار من اومد بيچاره همش ميگفت بدو حاضر شو بريم الان ميگم عجب جراتي داشتم اونم اون سالها مثل الان كه نبودش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
چه خوب بوده    

جنسش خوب بود اگر بد بود به فنا میرفتیم پنج شیش تا سر قلیون پر ماری کشیدیم 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
خیلی استرس داشتم الانم نمیتونم به اون روز فکر کنم

واقعا هم استرس داره 😂😂😂حالا واس تو زود رفت واس من ۲ ساعت موند😂😂😂😂😂😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

یه بارم دوس پسرم شهر دیگه بود برام گوشی و کادو اینا گرفته بود گف برات پست میکنم ادرس خونمونو دادم منم بچه بود فکر اونجاشو نکرده بودم که پست معلوم نمیشه چه ساعتی میاره شاید وقتی اون میاورد بابام خونه بود 

خوشبختانه وقتی بابام خونه نبود اورد ۵ دیقه بعدش بابام اومد خونه

ینی بهترین شانس عمرمو اون روز داشتم اگه یه کوچولو دیر میکرد الان من زنده نبودم😂

واقعا هم استرس داره 😂😂😂حالا واس تو زود رفت واس من ۲ ساعت موند😂😂😂😂😂😂

وای چی کشیدی؟😨😱

2706