2737
2739
😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هی خواهر نزدیک از10سال از اون داستان گذشته ولی هنوز نقل مجلسه هی یادآوری میکنه و میخنده

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی بهترین روزهای زندگیم بود ،من متاسفانه در حین عقد بدجوری مریض شدم با شوهرم روزهای سختی رو گذرون ...

عزیزممم 

انشالله همیشه روزای خوب داشته باشی

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
میدونم خیلی حس بدیع😨🤣🙈

ولی خیلی خوب بود ،۱ سال عروسی کردیم یادش میکنیم میگم کاش الان اون موقع بود یواشکی قرار میزاشتیم😂😂

میگه ولمون کن بابا دهن مارو سرویس کردی یا همش میترسیدی یا اینکه باید زود میرفتی

در صورتی که در هفته ۵ روزشو فک کنم با هم بودیم تازه کلاسای دانشگاهم میپیچوندم میرفتیم جنگل😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
باور کردم

😂😂😉

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
ولی خیلی خوب بود ،۱ سال عروسی کردیم یادش میکنیم میگم کاش الان اون موقع بود یواشکی قرار میزاشتیم😂😂 ...

جنگل؟؟!!!!خووووووب دیگه چی چشم ما روشن

خانوما میشه یه صلوات واسه سلامتی کوچولوم بفرستین؟
جنگل؟؟!!!!خووووووب دیگه چی چشم ما روشن

😂😂😂واقعا دوران دوستی عالیه چه خاطراتی میمونه واس آدم،تو همین بیرون رفتنا بود که داداشم مارو با هم دید لو رفتیم

2738

بنظرم بدترین شیطنتم تو سن دوازده سالگیم بود با یکی دوست بودم یهو اون حقوقش تمام شد منم پول نداشتم رفتم از مامانم پول دزدیدم بعد بش گفتم مامان خواب دیدم جنها پولاتو دزدیدن  بنده خدا نزدیک بود روانی شه رفت پیش ملا بش گفت همچین چیزی ممکنه گفتش اره . خلاصه مدتی درگیر بود اما تهه نگاهش شک تو چشماش بمن رو حس میکردم چون تک فرزندم 😂 بعدم که سال بعد شروع ب کار کردم و هر چی در میاوردم بیشترشو میدادم مامانم مثلا لباس عروسی میخواست یا ارایشگاه یا هر چیزی من بش میدادم تا شش سال همیشه بخاطر عذاب وجدانم میدادمش 😃m