2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شب عروسی دخترعموم با نوه عموم رفتیم تو کمد اتاقشون قایم شدیم 

وای 😂بعدش؟

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
وای چ جراتی داشتین

آنقدر کرم ریختیم اینا چیزی نیست😂.بعدم من اولش فکر کردم تنباکولیمونعناس بعد سر قلیون که عوض کردیم فهمیدم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
من یبار دوس پسرمو اوردم خونمون الانم بعد چن سال یادش میفتم تموم تنم از ترس میلرزه🤣🙈😱

منم اينكار رو كردم  البته در حد پنج دقيقه بود شبها با پسرها تو لابي خونمون قرار ميزاشتم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

یه بارم تو کمد مامانم اینا کا.ندوم پیدا کردم نشون مامانم دادم که این چیه ازم گرفت و قایم کرد.منم کنجکاویم شکفت کلی گشتم پیداش کردم بردم مددسه نشون بچه ها دادم اونا گفتن چیه

نامردا بعد لوم دادن1ماه اخراجم کردن😆

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
تو هم مثل منی    

الانم مجردم ،هیچی هیچی 😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
خوبه کار دستت نداده😱

نه بابا اونم بچه بود اومد منو دید بعد هی میگفتم چرا اومدی زود برو الان مامانم اینا میان به زور هلش دادم انداختمش بیرون

یه مدت بعدشم ترسیدم گندش دربیاد به مامانم قضیه رو گفتم

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
2706