2737
2734
عنوان

احساس میکنم زندگیم به نقطه ی پایان رسیده😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 61 پست
من هیچی ندیدممم که بخوام جانب داری کنم تازه شوهرمم یه اخلاقی داره کلا شکاکه واسه چیز دیگم حرف بزنی ب ...

قضاوت ما بر اساس آنچه شما گفتی بوده ولی انگار دوست داری شوهرت رو مقصر نشون بدی، مشکلات و خصومت های دیگت رو با شوهرت به این قضیه ربط نده 

باسمک الله الکبیر العظیم الملک الحق المبین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هم باورش داشته باش چی بهتر از این ک انقد ب خودش اعتماد داره  تو وقتی برخورد نکردی با پدرت ب ...

عزیزممم من چیزی ندیدم چطور قضاوت کنمممم

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
قضاوت ما بر اساس آنچه شما گفتی بوده ولی انگار دوست داری شوهرت رو مقصر نشون بدی، مشکلات و خصومت های د ...

😔😔😔😔کاش جای من بودیییی

پیج اینستام و ببینید😍😍‌پر از کارهای خوشگل برا هدیه،منزل ،سالگرد،تولدو....👈@gallery_modern0آخرش صفر هم داره 🤣اينجا بد نوشته ميشه
2728
قضاوت ما بر اساس آنچه شما گفتی بوده ولی انگار دوست داری شوهرت رو مقصر نشون بدی، مشکلات و خصومت های د ...

یعنی امیدوارم هیچ وقت نباشی اما خیلی سخت و دردناکه در آن واحد همه چی و به راحتی بهم میریزه 

2740
خب ب شوهرت اعتماد کن نمیدونم ولی شوهرم بگه الان شبه میگم شبه هیچ وقت طرف خانوادمو نمیگیرم 

هرکسی یه ظرفیتی داره و نحوه ی برخورد ...اون درست به من گفت چه اتفاقی افتاده که من طرفشووو بگیرم یا با بدترین حالت اومد سراغم

ما برای وصل کردن امدیم

نی برای فصل کردن امدیم

توزندگی ساده ترین مسائل تبدیل به بززگترین مسائل میشه ادمیزاد بعضی وقتا کارایی انجام میده چندروز بعد پشیمون میشه که چیزمهمی نبود همه هم فراموش کردن فقط من بیخودوبی جهت ضربه ب خودم زدم 

خب ب شوهرت اعتماد کن نمیدونم ولی شوهرم بگه الان شبه میگم شبه هیچ وقت طرف خانوادمو نمیگیرم 

شاید درک شوهرتون‌خیلی بالا باشه...بخدا من همه کاری براش میکنم اما دلیل این رفتارهاشو نمیفهممم 

ما برای وصل کردن امدیم نی برای فصل کردن امدیم توزندگی ساده ترین مسائل تبدیل به بززگترین مسائل میشه ...

دقیقا اما وقتی جایگاهی دیگه تو زندگیش نداری نه احترامی نه ارزشی ...چه فایده ؟؟؟حداقل احترام منو میتونس بگیره مثل من که هرکار و هر بلایی خانوادش خواستن سرم اوردن اما من فقط احترام گذاشتم...حقم این نیس که با کوچکترین مسالههه بی آبرو بشممم و بی احترام ...

هرکسی یه ظرفیتی داره و نحوه ی برخورد ...اون درست به من گفت چه اتفاقی افتاده که من طرفشووو بگیرم یا ب ...

ما خیلی ازکارهایی که انجام میدیم ب میل خودمون نیست یا ازدید مردم انجامش میدیم یا یه چیزایی دیدیم وناخوداگاه بهمون تحمیل میشه که شایدغلط باشه ولی چون ازدید مردم فکرمیکنیم درسته انجامش میدیم مثلاشما میرید روانشناس اون سعی میکنه افکار تو رو جوری که خودش میخاد تغییربده وشماهم چون اسم روانشناس روشه قبولش میکنی وسعی میکنی حرفاش رو مو ب مو انجام بدی بعدازیه مدتی تغییری تو زندگیت ایجاد که نمیشه بدترهم میشه علتش چیه؟چرا تومشکلات خیلی از ماها درمانده میشیم وازدیگران کمک میخواهیم علت داره به این توجه نمیکنیم منشا این حرکت ازهمسرم کجاست چرا این حرکتو انجام داد باید فکرکنیم خلوت کنیم اگ من فلان کار را انجام بدم عکس العمل همسرم چیه،؟ایا دنبال مقصرهستیم،؟ایا این دعواها باید تمام گناها گردن یه نفرباشه،؟دنبال راهی برامحکوم کردن همسرم هست و بگم دیدین حالا مقصر همسرم هست ومن نیستم چند نفرهم میگن بله مقصرهمسرته باید تنبیه بشه.پس زندگی وارامش چیه چرا دنبال ارامش نیستیم این جنگ ودعواها فقط ارامش وزندگی وشادی همه چیو ازمون میگیره به جای این کارها باید باهمسرمون خلوت کنیم اگه اشتباهی انجام داد بشینیم صحبت کنیم بگیم من وشما امشب کارمون درست نبود تو اشتباهی انجام بدی یعنی من انجامش دادم باارامش حرف بزنیم مهمونی را خراب کردیم هراشتباهی انجام داد نصف تقصیراگردن خودمون باشه نصفش هم گردن همسرم 

ما خیلی ازکارهایی که انجام میدیم ب میل خودمون نیست یا ازدید مردم انجامش میدیم یا یه چیزایی دیدیم ونا ...

وقتی همسرت منطقی نباشه چی؟؟؟

2706